Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Soňa a David   svatební album  vybrali jsme

soda  •  34 fotek  •  17. zář 2011, České Petrovice - Sruby HAIDA, Region Hradec Králové

Jaká byla svatba:

Ještě teď si připadám, že se mi to zdálo. Prostředí, lidé, počasí ... DĚKUJU...

Doporučuji dodavatele:

Hudba Jarda "kocour" Petr - DJ - Skvělé ozvučení venkovního obřadu a vydržel hrát až do 6h ranní !!! - Díky
Hostina Sruby Haida - České Petrovice - Úžasné !!! Naprostá spokojenost, výborné jídlo, bezvadná obsluha. Večerní raut naprosto luxusní a na půlnoční gulášek vzpomínáme ještě dnes... Druhý den skvělá snídaně pro všechny, DĚKUJEME !!!
Ubytování Sruby Haida - České Petrovice - Krásné místo, na srubech jste opravdu "jinde". Všichni jsou z místa a jeho okolí nadšení, ubytování nádherné, skvělá obsluha a prima majitelé !!! DĚKUJEME a těšíme se na příští pobyt na HAIDĚ !!!
Svatební oznámení Lukáš Taneček - grafik - Grafika dle našich představ, oznamko, nápojáky, placky, směrovky, prostě jako vždy - SUPER - DÍKY !!!
Dorty Miluška Šenkýřová - Přerov nad Labem - VÝBORNÝ !!! Byl to jeden z dárků a byl nejen krásný, ale opravdu výborný. Miluško - DÍKY !!!
Koláče Pekařství U Kubíčka - SUPER !!! Dlouho jsem se nemohla rozhodnout, kde si objednat zákusky. Nakonec jsem se rozhodla pro naši pekárnu a byla to správná volba. Bezva domluva, zkušební minizákusky bez problémů, vše klaplo na 100%. Zákusky výborné a snědly se všechny!!!
Svatební šaty Svatební salon Bella, Hradec Králové - SKVĚLÉ !!! Naprostá spokojenost. Šaty upravené na míru, vyprané a voňavé, nic nebyl problém. DÍKY !!!
Ženichův oblek Bandi Vamos - Praha - BEZVA !!! Profesionální přístup, všechny doplňky na jednom místě, pěkný oblek za dobrou cenu !!! DÍKY !!!
Make-up Naďa Sklenářová - NADINA VIZÁŽ & STYL - PERFEKTNÍ !!! Naďa přijela na sruby a postarala se nejen o mě, ale i o mamku, svědkyni, kamarádku... Skvělá, příjemná, rozhodně DOPORUČUJI !!! DÍKY!!!
Účes Naďa Sklenářová - NADINA VIZÁŽ & STYL - PERFEKTNÍ !!! Naďa přijela na sruby a postarala se nejen o mě, ale i o mamku, svědkyni, kamarádku... Skvělá, příjemná, rozhodně DOPORUČUJI !!! DÍKY!!!
Květiny Květinové studio Vital - NÁDHERA !!! Moje oblíbené květinářství, kde mě nikdy nezklamou :-) Svatební kytička úžasná, dle mých představ, skvělé jednání a profesionalita. DĚKUJI !!!
Výzdoba U PAVOUČKA - keramický talířek pod prstýnky - Talířek dle mého přání, nádherný, za skvělou cenu !!! Od velice milé prodávající-keramičky na Fleru. Děkuji !!!
Fotograf Radek Kalhous , Martin, Luděk, SoDa - Veliké díky našim kamarádům fotografům - Radek Kalhous, Martin Horký, Luděk Taneček, SoDa...
None
None
None
None
None
7
None
None
None
None
None
None
3
None
None
None
None
None
None
4
None
None
None
4
None
None
5
None
1
None
1
None
1
None
2
None
None
5
None
1
None
3
None
None
2
None
2
None