Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

K a J   svatební album

snailice  •  12 fotek  •  29. srp 2015, Sportpenzion Pohoda Letkov, Region Plzeň

Jaká byla svatba:

Svatba byla dokonalá. Sice původně měla být na úplně jiném místě, ale ve Sportpenzionu Pohoda jsem byla maximálně spokojená a ve finále lepší místo snad být ani nemohlo. Takže nakonec "něco zlé je pro něco dobré" :-D. Ráno cestou do květinářství jsem nechala doma tašku s peněženkou a doklady, takže jsem musela poslat mojí milovanou sestřičku, aby mi pro ně doběhla. Cestou do penzionu jsem trošku zpanikařila, když jsem si myslela, že jsme přejeli odbočku a ona byla ještě o kus dál :-D Ale jinak vše vyšlo tak jak mělo a i když byly ty třicítky, všichni jsme to zvládli na jedničku. Hned v neděli po obřadu jsme jeli na malou svatební cestu do Česko-Saského Švýcarska (mohu doporučit Hotel u Zeleného stromu v Janově), kde je opravdu krásná příroda.

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Nikol Petrová ( http://photo-plzen.webnode.cz/ ) - Jsem ráda, že jsme jí měli jako fotografku, je to skvělá paní a skvělá fotografka
Hostina Sportpenzion Pohoda - + proběhl zde i obřad a ubytování
Svatební oznámení PAMAS BOHÉMIA Uherský Brod s.r.o.
Dorty Pí. Taubrová ( http://www.superdorty.eu/ ) - + svatebí koláčky; paní je skvělá - udělá vše dle Vašich představ a hlavně umí (tak dobrý dort a koláčky jsem nikde neměla)
Ženichův oblek BANDI
Květiny Květinářství LEA Rokycany - Lenka Vokáčová Bendíková
Svatební prsteny FB marcelino Plzeň - + zásnubní prsten
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None