Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Martina Lohreová a Jaroslav Řezáč   svatební album

smisek.smisek81  •  15 fotek  •  19. pro 2007, Zámek - Brandýs nad Labem, Region Praha

Jaká byla svatba:

K zařízení svatby jsme měli pouze jeden měsíc a zařizovali jsme si ji víceméně sami. Rozhodli jsme se ze dne na den, ikdyž jsme nad tím přemýšleli už půl roku dopředu.
Nejprve jsme chtěli svatbu v Kostelci nad Labem, ale tam jim prý padal strop, tak jsme zamířili do Brandýsa nad Labem a udělali jsme dobře, protože nám nabídli svatbu na zámečku v Brandýse.
Samozřejmě, že během měsíce proběhla určitá výměna názorů na dané věci, že by se daly udělat tak či onak, ale učinili jsme určité kompromisy a proč se zbytečně hádat a nervovat :o)
Takže závěrem: Ráno před svatbou bylo trošku chaotické, ale méně, než jsme očekávali a po obřadu už šlo vše jako po másle....
Všem, kteří nám se svatbou pomohli a zúčastnili se ji, tj.: rodiče, známí, přátelé, kolegové, chceme moc poděkovat :o) I díky Vám to byl pro nás moc hezký den, na který nikdy nezapomeneme. A doufáme, že Vy, kteří jste s námi tento den strávili, jste byli spokojeni.

Matrika: p. Anna Hatašová - tato paní byla velice ochotná a sympatická, vše nám vysvětlila a pochválila naše písničky.
Oddávající: p. Chleboun a p. Hatašová - jestli se budete brát v Brandýse, tak budete spokojeni. Vtipní, milí, s vtipným proslovem, prostě oba jedním slovem super :o)
Líčení a účes: Zdeňka Dočkalová (musím pochválit, zlaté ručičky)
Prstýnky: Zlatnictví Brandýs nad Labem
Květiny: Květinářství Mělník - květiny nám uvázaly podle naší představy, byly vážně fantastické.
Dort, zákusky - "Cukrárna Ája" - Neratovice: Ikdyž na nás zapoměli s jedním dortem, zákusky byly perfektní, hlavně ovocné košíčky.
Restaurace: "Restaurace u Kohoutků" - Majitel restaurace byl velmi ochotný, poradil nám výběr občerstvení, obsluha, výzdoba stolů a to ostatní bylo též velmi dobré.
Fotografie: Foto Mann - Brandýs nad Labem: Fotky jsme měli hned odpoledne v ruce, v krásném albu a obsah také nebyl snad špatný a komu se nelíbil, jeho smůla. My jsme byli maximálně spokojení. Také spoustu fotek máme od kolegů a přátel, kteří použili digitály.

Verunka s námi byla na svatbě :o)
Verunka s námi byla na svatbě :o)