Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Alexandra Veselá a Ondřej Smejkal   svatební album

smejkoska  •  50 fotek  •  9. čer 2009, na zámku ve Štěnovicích, Region Plzeň

Jaká byla svatba:

Nejúžasnější den mého života, opravdu úžasné pohádkové kráááááááááásné, no prostě DOKONALÉ : - )
Než bych celý den popsala, trvalo by to asi věčnost, proto přikládám foto, které mluví za vše : - ) Snad bych jen dodala, že jsme měli strach z deště ale nakonec to dobře dopadlo a rozpršelo se až v pozdních odpoledních hodinách a to už jsme byli pod střechou ale i kdyby, tak vzkaz pro budoucí nevěsty a ženichy, nemějte obavy - prší Vám štěstí!!!
Avšak mě už štěstí potkalo, mám toho nejúžasnějšího manžela pod sluncem : - )

Rozhodně doporučuji svatební salon LADY S Plzeň, krásné šaty, nadstandartně příjemný personál, hlavně tedy slečna Soňa Lukšíková: - )
Účes a líčení moje kamarádka Dominika Hůrková - nejšikovnější vizážistka v Plzni, pro představu, účes trval půl hodiny a líčení 10 minut : - ), rozhodně DOPORUČUJI.
Celou svatbu jsme si nechali udělat na klíč a to od firmy MERKUCIO, majitelé Šimkovi, paní Petra Šimková, velice vstřícná a ochotná dáma, mohu opravdu doporučit hlavně proto, že jsem si vymýšlela oříšky a nic nebylo problém a tak by to mělo být... už jenom můj vytoužený puntíkovaný dort, který předčil mé očekávání i chutově...Svatbu na klíč doporučuji, nemáte s ničím starost a nemusíte se nervovat, zda-li vše klapne tak jak má atd, jen si řeknete, jak byste si Váš den D představovali a to je vše...jo a abych nezapomněla na skvělé vystoupení ELVISE, také v režii p. Šimkové!