Fotky ze srazíků mladých paní, které se vdávaly na krásném místě - ve Slavkově u Brna, v roce 2008. Postupně se náš "spolek" snad bude rozrůstat o nové nevěsty a mladé paní... ;o)

1. sraz - 10. 10. 2008 - zúčastnily se: Pája, Leňajsek, Kačka, Janča, Verča. Bohužel nás nedošlo víc, ale příští dýchánek snad bude v hojném počtu... Nejdříve jsme vyfotily pár fotek u zámku, pak se přesunuly do restaurace Na Hradbách, a tam si sdělovaly dojmy, ukazovaly fotky... :o)

2. sraz - 31. 1. 2009 - zúčastnily se: Pája, Leňajsek, Janča, Lenča, Míša, Verča. Nejdříve opět fotka před zámkem, tentokrát už se samospouští (je to dost zdaleka vyfocené, ale příště to Leňajsek napraví), a pak zase Hradby a ženské "klevetání", bylo to moc fajn. Snad se nás příště, za 3 měsíce, zúčastní zase o něco víc...

3. sraz - 11. 4. 2009 - bylo nás tentokrát malinko, jen 4, ale bylo to moc fajn. Přišla Lenča, Katy, Pája a Leňajsek. Pár foteček ze zámecké zahrady, bylo nádherný počásko a pak tradičně Hradby, příjemné povídání o věcech, které jsou momentálně pro nás důležité.. :o))