coverphoto
Aktivní

simciiik

S  /  30 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 1. úno 2010
bydlí v městě Kroměříž
Info o svatbe
Svatba byla 15. 9. 2018
689
dní po svatbě
Aktivita
3 příspěvky ve fotoblozích
27 příspěvků ve fóru
2 inzeráty
Skupiny
ZlínKroměřížVěnuji
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +174
Svatební album
S a J
15. 9. 2018 Kroměříž | 178 fotek
květiny
Květiny ELLA - Kytičky krásné.A zbylo i na narozeninové kytky a výzdobu, se kterou jsem nepočítala. To bylo překvapení. Opět pomáhala i ELLY sestra a mamka.
výzdoba
Květiny ELLA - Sestra mé kamarádky. Věděli co a jak chci. I když jsem původně chtěla chystat tabuli taky, neměla jsem čas. Holky všechno zvládly samy i s jejich mamkou (zapojila jsem celou jejich rodinu :-D ) Dekorace jsou ze všech možných ,,čertů".
bižuterie
Alliexpress
účes
Salon FAbien Eva Šalandová - Česala mě, mamku, sestru a svědkyni. I když večer dostal zabrat, jak mě všichni objímali a tím pádem tahali za drdol.
make-up
Salon FAbien Eva Šalandová - Vydržel až do rána. Líčila i mamku a svědkyni.
obuv
Deichmann
ženichův oblek
Moda Meska Polsko - První oblek a hned padl a za ten peníz, paráda. Kravata a kapesníček na Velkém trhu. Boty - CCC.
doplňky ženicha
Originální košile Zlín - Jediný obchod, kde jsme sehnali košili, která není velká kolem krku. Všude jinde mě přesvěčovali, že dát celou ruku za zaplý límeček je v pořádku - ne není.
šaty pro družičky
Polsko - Ne pro družičky, ale svědkyně a sestra. Zajeli jsme do polského Těšína a byla vymalováno. Velký výběr šatů.
svatební šaty
Svatební šaty MADORA - Šaty i závoj byly nádherné a moc pohodlné. Vydržela jsem v nich až do půl 4 ráno. Paní v salonu moc příjemná a dokázala poradit ( i když jsem už tušila, co potřebuji). Nechat si šaty ušít je skvělá volba, nemusela jsem se bát, že šaty zničím. A hlavně, padnou jako ulité :-) ;-)
výslužky
Druhá teta - Cukroví bylo krásné jako vždy a výborné :-)
dárky pro hosty
Alliexpress - Dárečky byly zároveň jmenovky. Krabičky z aliku naplněné čokoládami Lindt. Kompletace s kamarádkou a její sestrou.
víno
Zlaté Bobule-Holešov - Domluva bez problému.
koláče
moje teta - Byly výborné, hned bych si dala.
dorty
Martina Dorty - Byl opravdu nádherný, Martina jej udělala přesně jak jsme chtěli.
svatební oznámení
KyoPrint s.r.o. - Ve skutečnosti krásnější než na netu.
doprava
Roman Darebníček - autoškola - Vše bez problémů.
ubytování
Ubytovací komplex Morava - Penzion - Pokoje byly pěkné. Jen nás zamrzelo, že bylo domluvené, že se hosti mohou ubytovat v sobotu hned ráno. Což se nestalo, až odpoledne.
catering
Petr Zelina, Míškovice - Oběd byl výborný a raut chváliti hosti i několik týdnů zpět.
hostina
Kulturní sál Kurovice - Velké prostory, kde jsme si mohli dělat co chceme :-)
civilní obřad
Zámek Holešov - Krásné prostory, nádvoří i zahrada. Paní matrikářka je velmi příjemná a milá paní. K obřadu jsme si mohli ze seznamu vybrat, jaké pisně chceme.
hudba
Martin Láska - Láska Agency & Láska band - Vybírala jsem ze spousty kapel a protože mám hudební sluch (naštěstí), tak sítem prošla jen tahle skupina mladých lidí. Na požádání nacvičili novou píseň na první novomanželský tanec. A poté hráli vše (od polky, valčíku, pop, rock, zahraniční i české a navíc lidové v instumentální podobě). Každý z nich hraje na několik hudebních nástrojů, jsou to páni muzikanti. Moc doporučuji.
kameraman
Miloš Snížek, UH - Příjemný člověk a profesionál, video je krásné a přitom jsme kameru téměř nevnímali ( a to jsme z kamery měli hrůzu). Dostali jsme krátký klip a téměř hodinový záznam.Děkujume
fotograf
Jiří Pagáč, Míškovice - Moc příjemný člověk a hlavně profesionál. Fotky zpracované do krásného alba a k tomu další spousta na usb. Když sem album viděla, spadla mi brada. Velké dík...
Žádné příspěvky