Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

sima08 Neaktivní

Svatba byla 15. srpna 2008 Vrtbovská zahrada, Praha, Region Praha  • 

  • Jako na horské dráze, štěstí, déšť, láska a trocha nedokonalostí. Přesně to dělá ten krásný život ve dvou. Jo a večer byla pořádná pařba :-)

    Spala jsem jen 3 hodiny, nějak jsem spát nemohla, ale v den svatby jsem se vzbudila úplně klidná a vysmátá :-). Ráno jsem ještě udělala obloženou mísu a v 8:00 jsem jela k babičce, kde mě čekala kadeřnice, byla moc milá a vládla naprostá pohoda. Potom přišla moje ségra - svědkyně, stihla jsem ji nalíčit a učesat, bavilo mě to víc než potom líčit sebe. Hodila jsem na sebe šaty a bylo hotovo.
    Kolem 12:00 jsem se vrátila zpět do bytu k rodičům, čekali tam příbuzní a hlavně můj nastávající. Byl trochu nervozní :-) Všichni pomáhali zdobit auta v hrozném dešti, bylo mi jich opravdu líto. V 13:30 jsme vyjeli směr Vrtbovská zahrada, po cestě strašně pršelo, ale obřad byl krásný a měli jsme velké štěstí, že na 1 hodinu přestalo pršet a mohli jsme se fotit. Focení bylo super hlavně díky fotografce paní Bendové. I když byla taková nepřízeň počasí, máme přes 1000 fotek a všechny jsou úžasné:-)
    V dešti jsme vyrazili do restaurace Petřínské terasy, bylo mi smutno, když jsem viděla, jak tam už pár příbuzných sedí v dece, kterou dostali. Měli grog a drkotali zimou i přes plachtu na ně pršelo. Kamarádky si daly takovou práci s nazdobením stolu, ale venku být prostě nešlo :-( Tak jsme vše začali přesouvat dovnitř. Běhala jsem tam s vázama, ubrouskama a to mi moc do smíchu nebylo... Jakmile byli všichni v teple a konečně měli jídlo ( mimochodem i to mělo zpoždění asi 1hodinu a nevím proč ) a pití, začla panovat pohoda a když dorazil náš kamarád Dj tak to začalo. Bylo to jedním slovem supeeer pařba, bavili se snad všichni. Tancovalo se pilo, jedlo, kecalo a to až do 1:00, potom již někteří dost slušně odpadávali i ženich.

    Pohádka má pokračování- 18.10.2009 se nám narodila Nikolka, sice těhotenství nebylo bezproblémové, ale dopadlo to dobře.
Simona Hývnarová a Petr Hývnar - 15. srpna 2008 - Vrtbovská zahrada, Praha, Region Praha - 49 fotek
sima08
Simona Hývnarová - 38 r. Petr Hývnar
Registrace: listopad 2007
Bydliště: Region Praha
Příspěvků: 220
Inzerátů: 0
O mně: Mateřství mě zaskočilo, chtělo po mně úplnou změnu, celkem kompaktní osobnost mi rozmetalo na kousíčky a já pak znova pracně skládala tu novou holku.
Přátelé: 23