... jak se na náš velký den chystáme...:o)
... barva svatby - oranžová...
... kromě chystání svatby jsem taky zvládla v červnu státnice a promoce... budujeme si s miláčkem náš malý byteček - fáze "demolice" přešla do fáze vyzdění bytového jádra a teď dva týdny před svatbou pomalu finišujeme:)... 1. svatební noc nás už snad čeká v našem bytečku... bude to romantika na matracích, protože ještě nemáme koupenou ložnici-ale tím víc se na to těšíme:)
... (15.6.)tak státnice mám za sebou a jedeme dál ... nejvyšší čas pustit se do příprav naplno:)... tak pomalu tvořím mašličky na myrtu a polštářek pod prstýnky-nad tím docela ztrácím nervy, ale snad se povede(brzy ukážu fotky)... (25.6)taky si jdu dneska koupit botičky... a ve středu (28.6)frčím na své promoce do Brna ...botičky už mám koupený a včera vesele odpromováno... brzy vám ukážu fotky:) ... oznámení už nám přišlo(3.7)- má velký úspěch... už máme i oblek pro Honzu... s fotkama to ale trošku vázne...
22dní do svatby(4.8)... dneska jsme si dovezli obyvák a kachličky do koupelny
19dní do svatby (7.8.)... malujeme byt, zamluvila jsem koberce do celého bytu
......18dní d.s. (8.8) -miláček dovezl naši vysněnou vanu a umyvadlo(Avocado od Ravaku:)
......17dní do svatby(9.8.)-mašličky pro svatebčany jsou hotové... dneska jdu objednat kytky a zbytek dekorace... nakupujeme suroviny pro cukrářku a pití na hostinu... snad ještě stihnu dotvořit svatební noviny......16dní do svatby(10.8)-objednala jsem si sedačku do obyváku a koupili jsme kachličky do kuchyně......15dní do svatby(11.8)-konzultace s květinářkou...dokachličkovaná koupelna a kuchyň......14dní do svatby(12.8)- malujeme obyvák,spárování kachliček..... 13dní do svatby(13.8) - je neděle takže lenošíme u tv a ťukám do pc naše svatební noviny, večer poslední sezení s našim knězem a domluva "choreografie:)" našeho svatebního obřadu......12dní do svatby(14.8)- dnes jdeme s družičkou na zkoušku našich šatů...oběma nám padnou skvěle:)...nakoupila jsem mašličky na cca. 26 aut... domalovali jsem obyvákv našem bytečku... večer s mamčou u našich doma vyleštily nábytek a sklo v obyváku a pak jsem skoro do tří hodin ráno dopisovala svatební noviny. HURÁÁÁ jsou hotové - jen dát naši fotku na obálku novin a dopsta poděkování rodičů a všem hostům......11dní do svatby(15.8.)čeká nás dnes další hromada práce:)