Ahojky, jmenuji se Michaela a jsem z Teplic. Všechno to začalo téměř před 4 lety. Začali jsme spolu chodit 26.7 2003 .
17. 5 2006 mě přítel požádal o ruku. Sice se říká do roka a do dne........., ale nějak to nestíháme haha
Původní termín svatby: 1. 9 2007, ten jsme ale kvůli okolnostem museli změnit na 8. 9 2007. Teď ale
"okolnosti " pominuly, tak bychom to rádi přehodili zpět na 1.9 2007. No, na matrice z nás asi nebudou mít radost haha.
A co už máme??Teda spíše mám??Přítel mi celkem ve všem nechává volnou ruku ( už vidím,jak řeší, jestli na dekoraci světle červené nebo tmavě červené kamínky hihi ). Miluju fialovou barvu.Takže jsem původně chtěla svatbu ladit do fialkové barvy.Ale pak jsem zjistila, jak špatně se lila doplňky shánějí. A navíc mi přítel řekl, že si rozhodně na sebe nevezme fialkovou kravatu, protože se na netu dozvěděl, že je to barva sebevrahů, homosexuálů a lesbiček.Takže jsem se rozhodla, že to budu vše ladit do červena. Jenže svatební salonek, ve kterém bude hostina, je sám o sobě laděný do světle modré barvy.........co teď?? haha.Zase komplikace!!Takže konečný závěr: Vše laděné do červena a výzdoba a dekorace na hostině do modra!!
A co tedy máme??
Šatičky už mám vybrané ve svatebním salonu Pronuptia v Ustí nad Labem
Koupila jsem dekorační nůžky a ozdobnou děrovačku
Dnes jsem koupila 2 svatební alba. Sice na nich není napsáno, že jsou svatební, ale dají se na tento účel použít.
To je zatím vše.Fotečky budu postupně přidávat. Předevčírem změněn termín svatby na 1.9 2007 ve 13 hodin!!!
Dnes je 9. 6 2007. Do svatby zbývají necelé 3 měcíce. Začínáme být už oba docela nervozní haha. Včera jsem konečně objednala přes net svatební oznámení - nádherný. Až ho budeme mít doma, určo ho sem dám. Tento měsíc budeme kupovat košili a kravatu do obleku pro skoromanžílka. Až bude doma, tak sem dám další fotečky.
Tak dnes je 19.6 tzn,že do svatby zbývá 74 dnů. Dnes jsem si byla na poště vyzvednout oznámka. Objednávala jsem je přes net - parádička. Také jsem koupila hezké barevné obálky, ve kterých budeme oznámení předávat a posílat.Dále jsem koupila barevné balonky na svatební hostinu a ještě barevné ubrouky - moc hezké.