Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Věrka a Míla   svatební album

siby  •  33 fotek  •  17. srp 2009, v Duchcově na zámku ve Valdštejnském sále, Region Teplice

Jaká byla svatba:

Celý den se vydařil naprosto skvěle. :-)

Vstávala jsem už po půl 6 a po svižné ranní hygieně jsme vyrazili do Krupku, pro mojí kamarádku Alču, která mi šla za svědka a byla se mnou celé dopoledne. Když, jsme jí vyzvedli, jelo se už do Duchcova, kde jsem měla domluvenou kadeřnici a vizážistku. V půl 7 jsme už stepovali před kadeřnictvím, ale mamka kamarádky přijela včas :-) První nervozitka se dostavila, když bylo chvíli po půl 8 a jsem na hlavě ještě neměla skoro žádný účes a věděla jsem, že v 8 už musím být u vizážistky, ale všechno se stihlo úplně náramně a byla jsem moc spokojená :-) V 8 hodin jsme se s Ladou přesunuly k vizážistce, kterou jsem měla jen pár metrů od kadeřnictví a mojí kamarádku, jsme nechaly v rukou kadeřnice, aby jí také udělala nějaký drdůlek. Paní Andrea, která mě líčila, byla moc šikovná a s jejím nalíčením jsem byla moc spokojená.

Jakmile jsme skončily u vizážistky, tak jsme se vrály do kadeřnictví pro kamarádku, která tam na nás už také čekala načesaná:-). A vyrazilo se zpět do Proboštova k mojim rodičům, od kterých se to všechno vypravovalo. Tam na mě teprve padla pořádná nervozita, protože
už tam čekala moje část rodiny a všichni mě chtěli vidět. Zalazla jsem si s holkama do pokoje a už jsem to všechno řídila jen z něj :-) Musela jsem si dát na posilněnou malého jabíčkového panáčka, aby se mi nepodlomily kolena :-)

V půl 11 jsem se začala oblékat. No byl to tedy opravdu zážitek, protože jsem si musela navléct do šatů spodem, takže mi muselo pomáhat docela dost lidí, ale úspěšně jsme to zvládli. :-) V 11 hodin, jsme začali všechny svatebčany vyhánět z domova a mělo se vyrazit. Ženich na mě čekal také venku, aby mi mohl předat kytičku. Pak už se vyrazilo směr Duchcov.

Na zámek jsme přijeli o trochu dříve než jsme předpokládali, ale alespoň všichni měli čas dojít a já i ženich jsme měli alespoň chvíli času, se s většinou lidí pozdravit. V 11:45 pro nás přišla již paní ze zámku, řekla nám potřebné informace a rovnou před branami zámku si nás seřadila. Řekla bych, že to bylo ještě zbytečné, ale budiš. Před vstupem do Valdštejnského sálu, jsme s ženichem šli ještě bokem, podepsat potřebné dokumenty a obřad mohl začít. Tady nastala snad první věc, která se nepovedla. Přímo paní ze zámku, jsem řekla, že bych chtěla na nástup píseň Motiiv panny, která se mi moc líbí, ale pan klavírník mi zahrál klasický pochod a mou píseň mi zahrál v průběhu obřadu asi jen 30 vteřin, ale jinak obřad byl skvělý. Sice nám tam před obřadem upadla svědkyně ženicha, ale během obřadu se jí tam dala židle a už to bylo lepší. Obřad byl moc krásný, ale neskutečně rychle utekl. Po obřadu to z nás už všechno spadlo :-), ženich dostal po východu ze zámku chomout a kouli, který byl moc pěkný a já dostala byč. :-) Pak už následovalo focení, bohužel další zádrhel v zámku, protože než se ženich vykoupil z koule, tak zámek paní zamkly a když jsme chtěli dělat hromadnou fotečku jako srdíčko a chtěli jsme, aby naší fotografku pustili tak na 2 minutky do patra, aby nás vyfotila, tak už prý bylo zamčeno a nikoho tam nepustí. A přitom na nás všichni za oknem koukali. No ochota sama. Po pár společných fotkách, při kterých se snad všichni dobře bavili, jsme se už šli fotit jen my. Bylo to naprosto skvělý, moc mě to bavilo, ženicha sice moc ne, ale byl celý den skvělý a věděl, že to musí vydržet. Před druhou hodinu jsme vyrazili na hostinu. Moje původní představa byla, jet co nejdkratší cestou do Chlumce, ale kamarád řidič a manžel mojí svědkyně si to nějak rozmyslel a projel celé Teplice :-)

Po příjezdu do Chlumce a jejich přivítání se mohlo začít obědvat. Jídlo bylo skvělé a celá restaurace byla nádherně nazdobená. Personál restaurce byl moc ochotný a velice šikovný. Po obědě jsme nechali svatebčany trochu odpočinout a po delší pauze mohl začít novomanželský tanec. Bohužel to nedopadlo, tak jak jsem chtěla, protože ženichovi se walz opravdu tančit s mojema šatama nechtěl, tak jsme zatančili normální tanec. Pak už začalo dovádění, náš DJ byl skvělý a hrál nádherné písničky. Do večerní zábavy vložil i 2 hry, poznávání ženicha a nevěsty. Ženich mě měl poznat podle kolena, ale bohužel nepoznal a já ženicha podle pánského pozadí. To byl pro mě dost velký šok, protože když jsem sáhla na první pozadí, zjistila jsem, že všichni mají pozadí náhé nebo mají spodní prádlo natažené jako tanga. Všichni se z toho děsně bavili a já byla červená snad až taky na pozadí :-))) No ale ženicha jsem poznala, asi ale jen pomocí vylučovací metody. :-) Byla ta moje poslední možnost sáhnout na cizí pozadí :-) Pak už se jen tančilo a pilo.

Celý den byl naprosto skvělý, lidi se ohromně bavili a myslim, že takové ty důležité věci se opravdu povedly. Hned bych si to zopakovala :-) Nějvětší radost mi i ted po svatbě dělá, když slyším od svatebčanů, jak nám to slušelo nebo jak se to všem všechno líbilo. To bych řekla, že je největší zásluha, kterou si hlavně nevěsta může přát za všechny ty starosti a shánění.

Dodavatelé:

Nevěsty šaty: Salon Tery Ústí nad Labem (velká spokojenost)

Hostina: Restaurace Bowling Chlumec (výborná obsluha a ještě lepší jídlo)

Květiny: paní Vidová, Teplice Prosetice (naprosto úžasná paní, vvelká spokojenost se všema kytičkama)

Fotografka: Lada Baladová (naprosto skvělá, paní na svém místě)

Hudba: Dj David Holub (skvělý chlap, hraje skvěle a zařadí i nějaké hry)
4
1
dostaly jsme moc super věcí, které jsme si přáli :-)
Dostaly jsme moc super věcí, které jsme si přáli :-)
nevěsta a holčička mojí kamarádky, taky jako princezna :-)
Nevěsta a holčička mojí kamarádky, taky jako princezna :-)
naše svědkyně, vlevo ženichova a vpravo nevěsty, oběma to moc slušelo
Naše svědkyně, vlevo ženichova a vpravo nevěsty, oběma to moc slušelo
překvapení od kamarádů, dostali jsme naší SPZ
Překvapení od kamarádů, dostali jsme naší SPZ
Uklízíme společnými silami
Uklízíme společnými silami
společné krmení
Společné krmení
Dort nám trochu tekl, ale byl výborný
Dort nám trochu tekl, ale byl výborný
raut
Raut
Lampion přání jsme dostali jako svatební dar a byl tak malý vítr, že když vyhořel, tak se vrátil skoro na stejné místo
Lampion přání jsme dostali jako svatební dar a byl tak malý vítr, že když vyhořel, tak se vrátil skoro na stejné místo
A takový uzlíček se nám narodil rok a 14 dní po svatbě :-)
A takový uzlíček se nám narodil rok a 14 dní po svatbě :-)