MySpace Countdowns

MySpace Countdowns

Svatba se bude konat dne 7.8.2009 ve 13:00 na zámku Lemberk v Jablonném v Podještědí.

24.12.2007 jsem byla pod vánočním stromečkem požádána o ruku. Dostala jsem kytici z rudých růží a maminka a babička, aby nebyly smutné, taky.

Březen 2008 začínáme přemýšlet o datu, ale jelikož sháníme byt, který jsme pak kupovali, odložili jsme to na rok 2009.

Říjen 2008, návštěva několika Libereckých svatebních studií, chci hladké, jednoduché, šampáňo šatičky-měla jsem v tom celkem jasno.

Listopad 2008, nastávající si trvá na bílém obleku, který chtěl snad odmala. Takže hádka a šampáňo padá v zapomění...

Prosinec 2008, domluven profi fotograf

Leden 2009- stanovili jsme datum na 7.8.09. Ale kde? Začínáme pátrat po okolí, kde co je za zámek,či hrad, nebo kostel. Vyhrál to na plné čáře Lemberk, volám tam, domlouváme návštěvu. Po prohlídce volám na matriku a pevně rezervuji termín a čas.
Začínám pokoukávat po internetových obchůdcích s dekorací a sem tam něco objednám a pak se nestačím divit, když mám ve schránce 3 oznámení o uložení zásilky a ne za malé peníze :))

Únor-začínám panikařit kvůli šatům, všechny jsou krémové a malé(mám široký hrudník). Nakonec ale vybírám troje a nevím které. Po delším váhání to vahrály na plné čáře šaty La Sposa-Maika. Skládám 2tis zálohu a s několika fotkami v mobilu odcházím klidná domů. Neuplyne ani týden a zvoní mi telefon, kde se hlásí ta sympatické paní z té půjčovny, kde mám zamluvené šaty s tím, že krachují. PANIKA!!! Po celodenním ukecávání mi paní šaty prodává. Jsem šťastná, šaty visí v ložnici v šatně a já mám pokoj na duši. Také jsme dohodli dort, druhý dort a koláčky.

Březen 2009-kupujeme ženichovi oblek a boty, vše bílé, samozřejmě :))
Mezi tím dovršuji krabici s dekorací-organza, vývazky, mašle do kaple, kamínky, svícínky, košíčky, moje bižu, bižu pro moje dvě malé družičky, perly, ozdoby na auta, špendlíky s perlovou hlavičkou, stuhy na auta, podvazek, punčochy, ledové krystaly, dekorační písek, bryndák pro novomanžele, ... také kupuji mým dvěma družičkám šatinky a sobě závoj.

Duben 2009- hádka kvůli prstýnkům. Nastávající nechce "matici pod šroub". Po dlouhém hledání jsme ale přece jen našli. Neseme si darované zlato a obrázek ke zlatníkovi. Za 14 dní si jdeme pro prstýnky z bílého zlata, s rytinou a platíme 4700 (jinak by vyšly na 12800,- , takže super cena). Dva dny na to nám přišly vývazky a ty mašle do kostela. A nyní se tiskne oznámení ...
Květen 09- PROBLÉM!!! Padlo nám místo na hostinu i oslavu zárověň...brekot, vztek a nervy co dál... olám asi snad do každý hospody v Liberci, ale všude obsazeno, nebo draho...

Červen 09- 15.6. zamluvena hasičská zbrojnice ve Vratislavicích n.N. (mimochodem rodné místo nás obou). Je celá nově zrekonstruovaná a celá úplně nová a nááádherná.
16.6. první letošní návštěva solárka...ať mám barvičku. Jsem věčně v práci, takže na vylehávání na sluníčku není čas. A solárko je rychlé a tak na to čas je. 18.6. zamluven a domluven Gril na večerní grilovandu.

12.7.09 vybíráme a platíme krásných 11 dní v Egyptě, all inclusive, 5ti hvězdičková hotel a těšíme se na líbánky. Koláčky a oznámení rozvezeno a teď už začínají pracovat nervy :)) Už jen 23 dní!!!