coverphoto
Neaktivní

scheilla7

Katka
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 8. lis 2016
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 17. 6. 2017
1150
dní po svatbě
Aktivita
1 příspěvek ve fotoblozích
0 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
dárky pro hosty
LuccaWedding - Pod dárky schovávám doporučení paní Lucce, která nám udělala nádherné vývazky za rozumnou cenu. Je dostupná zde na tomto webu, a mohu ji vřele doporučit.
fotograf
Homobot - Pokud zvyžujete půjčení polaroidu, mohu doporučit Homobot, pana Záliše. Perfektní služba a s panem Zálišem je výborná komunikace.
poháry
Ateliér Petr Vydra - Z ateliéru jsme brali ručně dělané sklenice na víno pro rodiče, jsou nádherné, gravírování je decentní a podtrhuje krásu sklenice.
zásnubní prsten pro nevěstu
Eppi - Překrásný zásnubní prsten - ale především za to vděčím manželovi, že vybral takový, o kterém jsem snila. :-) Nicméně v Eppi jsou profíci a svou práci umí.
svatební prsteny
Ateliér Invencie - Vojtěch Bem - Tantalové prsteny - Máme nádherné a originální prsteny, pan Bém je neuvěřitelně šikovný a jsem rádi, že máme prsteny od něj.
účes
Simona Bártová - vizážistka - Naprosto úžasný člověk, který svou práci umí na jedničku. Simča je pohodová, sluníčková a v tom stresu mi hodně pomohla. Díky ní jsem byla nádherná. :-)
make-up
Simona Bártová - vizážistka - Naprosto úžasný člověk, který svou práci umí na jedničku. Simča je pohodová, sluníčková a v tom stresu mi hodně pomohla. Díky ní jsem byla nádherná. :-)
doplňky ženicha
Galard Praha
ženichův oblek
Galard Praha - Oblek šitý na míru - oblek je moc krásný a detailně propracovaný. Jen ta dodací lhůta byla delší, než měla být, ale naštěstí jsme měli rezervu.
svatební šaty
Svatební šaty outlet Letňany
dorty
Dorty od Baru - Profesionálka, která svou práci miluje. Dorty byly chutné a úchvatné.
svatební oznámení
Fler - Bestwishes - Velmi příjemná paní, která má mnoho trpělivosti a snaží se Vám vyjít maximálně vstříc. Krásné ručně dělané pozvánky a oznámení.
hostina
Restaurace Elixír - Hostina i afterpárty - kluci jsou výborní, mají za sebou již mnoho svateb a je to znát. Spokojenost!
civilní obřad
Státní zámek Jezeří - Úchvatné prostředí, které okouzlí. Naprosto chválíme a děkujeme za pomoc, asistenci a organizaci od pana Přibyla.
hudba
Uni-DJ´s Agency - Výborná profesionální agentura. DJ byl bezkonkurenční, zahrál to, co jsme chtěli, doplnil svými písničkami a ještě zvládl hrát na přání. Výborně odmoderoval celý večer a hry. :-)
fotograf
Simča a Ondra - fotofialovi.cz - Úžasní fotografové, kteří skvěle zapadnou do Vašeho dokonalého dnu a naplní ho svým úsměvem a pohodou. Naprostí profíci!
Žádné příspěvky