Tak už pomalu sháníme :-)
Obřad bude ve Slavkově na zámku a zúčastní se ho zhruba 280 lidí. Hostina bude v Kongresovém sále hotelu Voroněž v Brně kde na kterou je pozváno asi 160 lidí. Mají nádhernou výzdobu a všechny aranže chceme nechat na nich.
Kameraman pan Jiří Májek z Němčan u Slavkova vyšel maximálně vstříc našim požadavkům a věříme že odvede skvělou práci. Má nádherná videa a spoustu výborných referencí nejen tady.
Fotografa jsme zvolili pana Golaje ze Slovenska. Jeho fotky jsou nádherné a v naší rodině už před časem fotil. Jeho styl je nezaměnitelný.
Jako večerní překvapení vystoupí kouzelník s asi 20 minutovou show, pak bude asi hodinu hrát Láďa Kerndl s kapelou (rodiče milují jeho písničky) a o půlnoci plánujeme ohňostroj, který je ještě v jednání. Také by tam měla být ještě exotická tanečnice.
Vzhledem ke složitější dopravě hostů z celé republiky a časové vytíženosti všech dodavatelů jsme se rozhodli přesunout termín svatby ze soboty na pátek.
Už v neděli má v tom hotelu v našem sále sjezd nějaká politická strana. Mají toho moc a zároveň jsou jedni z mála kteří mohou nabídnout tak velké prostory za relativně slušnou cenu.