Dnes je 15. února 2005. Je den po sv. Valentýnovi, kterého jsme neslavili, protože ho neuznáváme. Tom říká, že se máme rádi celý rok a tak nač tyátr :). Dneska jsem se rozhodla trošku se zahloubat do tajů a připrav svatby. Už jsem se i trochu inspirovala a díky těm fotkám bych tu slávu chtěla prožít co nejdřív, nejlépe zítra :).
Máme 16. února, opět jsem neodolala a přidala alespoň 2 fotečky. Na začátku února jsem si zařídila bloček do kterého si píšu vše kolem svatby. Abych snad na něco nezapoměla. Matriku už máme vyřešenou - i přesto, že se bereme až 23. září tak jsme si papíry podali už v polovině ledna :).
Taky šaty jsem si už zamluvila a zaplatila zálohu (1.000,-), protože nechci zbytečně vyhodit moc peněz, tak jsem zvolila salón, kde měli akci šaty za 2000,-) a myslím, že jsem neprohloupila i s šifónkem na sukni nás to bude stát 2500,- což je svatební šaty super cena. A jsou krásné - připadám si jako princezna :).
Tak dnes už máme 22.7. tak se nám to pomaloučku, polehoučku blíží. Už mám nachytány mašličky i jmenovky - jen teď nemám po ruce foťák, abych to vše zdokumentovala.
Tak dnes máme 25.8. a už se nemůžu dočkat všeho mám plnou hlavu, navíc jsem byla včera u kadeřnice a ta mi doporučila abych si pořídila závoj i čelenku, že moje vlasy nejsou nic moc a tak ať prý trchu vypadám :). Takže čelenku už mám a ještě závoj - no původně jsem nic takového nechtěla, myslela jsem si na takový obyčejný drdol a jen sem tak kvítečko a nakonec je to přesně naopak - jen doufám, že budu trochu k světu :).