coverphoto
Neaktivní

sarkasaj

Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 12. srp 2014
Info o svatbe
Svatba byla 27. 6. 2015
1840
od svatby
Aktivita
0 příspěvků ve fotoblozích
2 příspěvky ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
svatební prsteny
BISAKU Snubní prsteny
hudba
GURMANIA BAND - Naprosto skvělá kapela, která udělala naši svatbu nezapomenutelnou. Z parketu jsme slézali akorát na přestávky, hráli moderně a svižně, krásně kombinovali rychlé a pomalé písničky. Během her nám bez jakékoliv domluvy dělali vtipně podkres. Opravdu duporučuji na hudbě nešetřit, vyplatí se Vám to v podobě maximálně spokojených hostů a Vás novomanželů!
koláče
Smé Café, Cukrárna Valma (holice) - Svatební koláčky jsme měli od Valma cukrárny (holice), koláčky byly výborné a maličkaté! Zákusky a sv. dort pekli ve Smé Café a opět vše výborné.
fotograf
svatební fotograf - S p. Wagenknechtem byla výborná spolupráce, měl nápady a focení tak proběhlo velmi rychle. Fotky teprve dostaneme.
civilní obřad
Nový zámek Kostelec nad Orlicí - Nádherné místo, měli jsme svatbu venku pod platanem. Personál zámku velice ochotný, organizačně to mají zvládnuté velice dobře. Oddával nás sám p. Kinský a proslov měl výborný, všichni se bavili.
svatební oznámení
PAMAS BOHÉMIA Uherský Brod s.r.o. - Svatební oznámení krásné, vše bez problémů, dodáno ještě před uplynutím dodací lhůty.
svatební auto
Obalmat - Svatební auto nám nazdobila velmi ochotná paní z Obalmatu ve Vysokém Mýtě.
hostina
Mítkov u Chocně - Na Mítkově jsme byli velmi spokojeni. K obědu byl výborný hovězí vývar a svíčková. Raut měli krásně nazdobený a vše odpovídalo požadavkům. Obsluha taky dobrá, nic nevázlo.
Žádné příspěvky