Doporučujeme: Modrykonik.cz Modrastrecha.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Sandra Stejskalova a Patrick van Lierop   svatební album

sandra81  •  46 fotek  •  6. črc 2006, Rychnove nad Kneznou, Region Rychnov nad Kněžnou

Jaká byla svatba:

Náš svatebni den byl prostě jedním slovem SUPER!!! Rano to cele vypadalo zmanetě, chaoticky a vystresovaně, ovšem při obřadě už snad všichni byli v pohodě a celý obřad jelikož byl dvojjazyčný probíhal úžasně komicky. Kdo na něm byl, ví co myslim....
Oběd na zámku na nadvoří byl taky super i když manažerka hotelu, který nám připravoval oběd nevěřila do poslední chvíle, že bude pěkné počasí. A bylo krásně, prostě tak krásně jako jsme si všichni představovali. Večer byl raut ve Vamberku Na Vyhlídce a tam se suprově kalilo až do půl 6 do rána....

Hotel Havel Rychnov nad Kněžnou: vše výborně zařízené, náš oběd který jsme si vymysleli venku, bylo poprvé a takže kdo plánuje svatbu v RK na zámku, zařidte si to na zadním nádvoří. Jídlo z Havla je taky vždy na jedničku.
Chata Na Vyhlídce: dostatek jidla - až moc, a pití. Suprová akce do rána.
Fotograf: Vitek Ludvik a Zuzana. Máme od něho zatím jen pár fotek, ale zatím jsou všechny fakt krásné.
Kapela BOSACI: úžasní kluci, profesionálové, vědí jak se dělá dobrá zábava,dokonce se naučili Holandskou znamou písničku tak dobře že ani Holandani nepoznali že to zpívají Češi!!!
Jsem ráda, že jsme se rozhodli pro tak skvělou kapelu a všem ji vřele doporučuji.
Taky bych ráda poděkovala všem co nam pomáhali s připravami, překladem, podporou a vším ostatním. Celá ta roční příprava od lítaní po svateních salonech po pronesení slova ANO stála fakt za to.