coverphoto
Neaktivní

sancinka

Lenka Buchbergerová  /  34 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 8. bře 2013
bydlí v městě Plzeň
Info o svatbe
Svatba byla 10. 5. 2014
2255
od svatby
Aktivita
12 příspěvků ve fotoblozích
33 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (2)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +32
Svatební album
Lenka Buchbergerová a David Růžička
10. 5. 2014 Plzeň | 36 fotek
květiny
Lejka crafts - Po pravdě, měla jsem strach, že kytka je trochu větší, ale s šaty krásně vynikla! Moc děkuju - prostě super!
svatební prsteny
Zlatnictví TOJU-Sychrov - Krásné prstýnky, dámský s českými granáty na přání. Zatím se nosí moc hezky!
šperky
Gabriela Milatová - Krásné šperky na míru a navíc ještě za rozumnou cenu. Krásná kombinace stříbra, korálků, kamenů Swarovsky a růžiček z fima.
účes
Alena Maříková - Tak tohle byla fakt bobma, super barva, krásný účes a teď po svatbě i super sestřih. Navíc neskutečně skvělá a pohodová ženská!
make-up
Šárka Jeřichová - Moc díky, i přesto, že mě předtím viděla jednou, tak bylo líčení skvělé a moc se všem líbilo.
obuv
Tamaris - Bílé kožené lodičky, pohodlné a vydržela jsem v nich asi do deseti večer - a to normálně podpatky vůbec nenosím.
ženichův oblek
Georgio Plzeň (vedle svat. salonu Ornella) - Moc děkujeme paní prodavačce, přes neskutečný odpor ženicha (k tomu, aby tam vůbec šel), jsme vybrali krásný oblek i všechny doplňky! Super.
svatební šaty
a&p art Plzen - Moc díky slečně za ochotu, měsíc před svatbou jsem měnila šaty (kvůli velikosti) - nakonec jsem měla šaty z nové kolekce za původní cenu a ochotně mi vyměnila i závoj.
dorty
Cukrárna U kaple Dobřany - Dort a koláčky byly moc dobré - všichni chválili. Škoda, že zdobení nedopadlo úplně podle představ.
svatební oznámení
vlastní výroba a papír z ručního papíru - Velké Losiny - Moc děkujeme zaměstnancům z papírny za ochotu při výběru papíru pro domácí tisk, bez nich by oznámení nebylo.
hostina
Restaurace Gondola, Plzeň - Jídlo skvělé, výzdoba a obsluha trochu horší, ale připisuju to nemoci paní provozní, která s námi původně hostinu připravovala.
civilní obřad
Zámek Červené Poříčí, kaple - Moc děkujeme kamarádovi kastelánovi Marcelovi Č. a zároveň matrice ve Švihově za to, že obřad byl podle nás (na míru). I když si z něj fakt skoro nic nepamatujeme. :-D
hudba
Papaband - Chlapi byli skvělí, dokonce jsme prodlužovali oproti původnímu plánu. Skvěle sehraná dvojka a krásné písničky. PS: Došlo i na kankán. :-)
fotograf
Zuzana Uhlíková, Plzeň - Super slečna, doufám že můžu napsat - teď už i kamarádka. Na fotky ještě čekáme, ale během svatby to bylo super a skvěle jsme si to užili!
Žádné příspěvky