Zdravím,
naše svatba se uskuteční 29.března 2008. Můj snoubenec mě požádal o ruku 26. května 2007 o půlnoci v krásném hotelu Belaria v Hradci nad Moravicí, když bylo celé nebe osvětleno blesky z odcházející bouřky. Bylo to moc krásný a romantický. Od té doby pomalu připravujeme.
Obřad se bude konat v Benátkách nad Jizerou na zámku a hostina v Horkách nad Jizerou na zámku.
Už nyní máme problémy s hosty, jelikož na Horkách je omezený sál. Doufám, že to brzy vyřešíme, abych se mohla zabývat výběrem šatů - na to se moc těším :-)))
V sobotu 8.9.2007 jsem byla v první půjčovně šatů v Sobotce a nic moc mě nenadchlo. V pondělí 10.9.2007 jsem byla ve svatebním salonu Valentýna, kde mi řekli, že jdu brzy, že stačí až v lednu. Na konci roku jim příjde nová kolekce šatů. V ten samý den jsem stihla ještě svatební salon Bonte de Paris. Byla jsem nadšená - krásné šaty a supr paní. Zkoušela jsem si asi čtvery šaty, paní byla velice ochotná a v lednu tam půjdu ještě jednou - taky bude prý nová kolekce - už se těším. Jinak jsme už vyřešili počet hostů, takže od toho už mám klid. Všude a všichni mi říkají, že to budem řešit v lednu, takže leden bude nabytej - příprava svatebního stolu na Horkách + jídelníček + dorty, kytky i svatební šaty. To bude fuška :-)
22.09.2007 koupila jsem si svatební botky - piškoty, mají univerzální barvu, takže se hodí jak k bílým šatům, tak i k šampaň :-) Do března, ale třeba narazím na hezčí, uvidíme ....
Začínám měnit názor na barvu celé svatby, měním z oranžové na světle meruňkovou :-) Začíná se mi líbit i svatba do bordó. Ještě to určitě několikrát změním.
Je konec ledna a už máme skoro vše zajištěné. Mám zamluvené šatičky a pro ženicha frak v salonu ADAMA v Praze 9, koupené boty celé bílé, krajkové, objednané oznámení, objednané kytičky. Spodní prádlo - korzet s podvazky - pod šatičky už je doma objednané z internetu, ještě mi chybí podvazek a kalhotky, šperky objednány.
Svatba bude laděna do bordó. Ještě chybí vybrat prstýnky a konečné menu na hostině.
Leden strašně rychle utekl a už nám zbývají necelé 2 měsíce. :-)
Pomalu končí únor a máme už objednané prstýnky. 18.2. 08 oznámení je natištěné a mám ho doma, je krásné. Rodiče jsou už také oblečení, hostina na Horkách domluvena - ještě doladíme pár detailů a svatba může začít.................. :-)