coverphoto
profesionál

Rozkvetlá dílna - emoce vázané do květin

Květiny a kytice
Praha
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Jmenuji se Jana Čechová a květiny jsou pro mě již od dětství velkým potěšením. Jejich tvary, barvy a vůně mě nepřestávají fascinovat. Proto s nimi ráda pracuji a objevuji nové možnosti jejich použití.
Každá nevěsta je jedinečná. To samé platí i o kytici. Pojďme společně najít tu správnou pro Vás. Působím v Praze, případně v okolí Litoměřic, Ústí/L.
732744945
Praha 9, Libeň
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
O nás

Vytvářím svatební aranže, jak kytice pro nevěsty, tak i ostatní doplňky. Baví mě vymýšlet kytici, která nevěstu potěší v její významný den a bude šitá na míru přesně podle jejích představ a očekávání. Ráda vytvořím jak kytici z živých květů, nebo i umělou.

Stejně tak navrhnu a vyrobím další svatební dekorace pro Váš svatební den. Pokud budete mít jakýkoli dotaz týkající se svatební kytice a výzdoby, neváhejte se na mne obrátit. Samozřejmá je i osobní konzultace Vašich představ a požad...

Ukázky naší práce
  • +63
Nejnovější inzeráty (52)
Šerpa na auto nevěsty - Obrázek č. 1
27. srp 2021
Nové zboží
380 Kč
3
Věneček bílé květy - Obrázek č. 1
27. srp 2021
Nové zboží
540 Kč

Milé nevěsty, pokud sháníte dodavatele na svatební květiny, budu ráda, když nakouknete do mé dílny. Mám ještě i nějaké volné termíny, proto neváhejte poptat ten Váš! Budu se těšit na Vaše květinové výzvy!

5 fotek

Mám radost, že se náš život zase znovu nadýchl a můžeme opět plánovat krásné svatby. Pokud hledáte floristku, nakoukněte do mé dílny. Když Vás má práce osloví, napište i svůj termín a představu a můžeme začít plánovat. Budu se těšit na Vaše květinové výzvy. Zdravím z Rozkvetlé dílny.

Jarní svatební

(3 fotky)
Kytice

Šťavnatá jarní svatba

(4 fotky)

Romantická zimní svatba

(4 fotky)