coverphoto
profesionál

Rozkvetlá dílna - emoce vázané do květin

Květiny a kytice
Praha
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Jmenuji se Jana Čechová a květiny jsou pro mě již od dětství velkým potěšením. Jejich tvary, barvy a vůně mě nepřestávají fascinovat. Proto s nimi ráda pracuji a objevuji nové možnosti jejich použití.
Každá nevěsta je jedinečná. To samé platí i o kytici. Pojďme společně najít tu správnou pro Vás. Působím v Praze, případně v okolí Litoměřic, Ústí/L.
732744945
Praha 9, Libeň
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
O nás

Vytvářím svatební aranže, jak kytice pro nevěsty, tak i ostatní doplňky. Baví mě vymýšlet kytici, která nevěstu potěší v její významný den a bude šitá na míru přesně podle jejích představ a očekávání. Ráda vytvořím jak kytici z živých květů, nebo i umělou.

Stejně tak navrhnu a vyrobím další svatební dekorace pro Váš svatební den. Pokud budete mít jakýkoli dotaz týkající se svatební kytice a výzdoby, neváhejte se na mne obrátit. Samozřejmá je i osobní konzultace Vašich představ a požad...

Ukázky naší práce
  • +63
Nejnovější inzeráty (52)
Šerpa na auto nevěsty - Obrázek č. 1
26. dub 2022
Nové zboží
380 Kč
3
Věneček bílé květy - Obrázek č. 1
26. dub 2022
Nové zboží
540 Kč

Svatební přirážka existuje!

Mohla jsem tady jen odložit fotky téhle jarní modro-bílé svatby, ale nakonec jsem se rozhodla k nim připojit i příběh jejich vzniku. Jako jeden malý...

Sezóna pivoněk se blíží

(9 fotek)
Výzdoba
Kytice

PRO KOHO JE POTŘEBA OBJEDNAT SVATEBNÍ KVĚTINY?

Tahle otázka je vážně hodně častá, za mě vypadá květinový ZÁKLAD asi takto:☝️ Důležité na začátek: žádná pevná pravidla nejsou. Je to vždy pouze o...

1️⃣Volte především sezónní květiny, udržíte tak rozumnou cenu dekorací. Důležitý argument je i to, že květinová výzdoba bude vypadat autenticky vzhledem k roční době.
2️⃣ Netrvejte na přesném druhu či odstínu jedné či druhé květiny v kytici. Nechte si poradit od floristky nebo floristy.
3️⃣Přemýšlejte, jak můžete dekorace „recyklovat“. Například květinu na obřadní stolek později dáte na jídelní stůl nebo na stůl s dary.
4️⃣Nebojte se používat hrnkové květiny jako výzdobu svatebního stolu. Po svatbě je můžete rozdávat...

Určitě tu máme jarní nevěsty, a tak posílám jednu inspiraci na šeříkovo-tulipánovu svatební květinu. A ještě skoro v trendy barvě této sezóny Very peri 🙂. Pokud sháníte květinový servis (a to nejen ten jarní), jsem Vám k dispozici. Poptejte svůj termín. Více informací a ukázek mé práce najdete zde v prezentaci, nebo na stránkách dílny.

3 fotky