Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Veronika a Jakub   svatební album

ronishek  •  16 fotek  •  3. črc 2018, Ropice, Česká republika

Jaká byla svatba:

Perfektní.. .měli jsme sice nějaké těžkosti spojené s přípravami, například když jsem si přivezla z Prahy domů koupené šaty a zjistila že v nich jsou díry apod. ale i přesto vše nakonec vyšlo a dopadlo ještě lépe než jsem čekala.

Musím si hlavně velmi pochválit Penzion Mlýn v Ropicích u Třince, z jejich strany bylo vše více než perfektní.

K mému překvapení i přesto že se některé věci zdály být spíše jen výmysl mé fantazie, všechny věci nakonec do sebe krásně zapadly. Třeba náš polštářek pod prstýnek ala medvídek MeToYou se srdíčkem ve finále krásně zapadl do konceptu celého obřadu a to jsem vůbec netušila jakou slavobránu nám nachystají.

Jelikož celá svatba byla chystána v barvách podle kravaty ženicha kterou jsme spolu vybrali někdy v začátcích našeho vztahu na jeden ples, překvapilo mě když jsem ke svému zděšení zjistila, že kytice kterou mi nachystali není fialová, ale spíše růžová. Málem jsem měla infarkt jak jsem ji uviděla poprvé, napodruhé jsem si všimla že vlastně bude ke kravatě mnohem lépe ladit a když se zpětně dívám na fotky tak byla opravdu nejkrásnější jak jen mohla být.

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Kacafoto (Kateřina Holoubková) - Kamarádi si chválily že krásně splynula se svatbou, fotky nádherné
Hostina Penzion Mlýn, Ropice - Výzdoba, komunikace, přístup vše na jedničku
Dorty Cukrárna Martina Pudová - Dolní Benešov - Zábřeh - V této cukrárně byli z našeho okolí jediný ochotní dovést dort až na místo, měli jsme dvě ochutnávky, na první 3 druhy, na druhé 2 druhy ale s dortem jsme nakonec byli maximálně spokojeni, jak chuťově tak vzhledem, perfektní komunikace a ochota vyjít vstříc
Víno V&D Víno a destiláty - Perfektně poradily s výběrem
Květiny I-kvetiny.cz - I přes prvotní zděšení že kytka není fialová ale spíše růžová, nakonec perfektně padla do konceptu (hodila se ke kravatě) mnohem lépe
Make-up Tereza Kaločová - Terka ví co dělá
Účes BBrothers Frýdek Místek kadeřník Lukáš
Ženichův oblek Ferrat Fashion Ostrava
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None