Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Veronika Váňová a Ladislav Fejfar   svatební album

ronifej  •  40 fotek  •  5. říj 2010, ve Zlíně, Region Zlín

Jaká byla svatba:

Ačkoliv jsem ještě v pátek netušila, jestli celou svatbu zvládnu kvůli zápalu plic, tak v sobotu už mi bylo dobře. V pátek jsem měnila antibiotika, naštěstí zabrala, takže jsem si to naprosto užila a byl to ten nejkrásnější a nejdokonalejší den v mém životě. Chtěla bych moc poděkovat všem, co s námi byli - i díky vám to bylo tak úžasné!

Moc děkujeme rodičům - díky kterým jsme to zvládli a bez nichž bychom to nikdy nedokázali.

Děkuji svědkyni Katce - bez Tebe by to taky nebylo, moc děkuji za oblečení a za celkovou podporu.

Děkujeme svědkovi Jardíkovi za báječný a vtipný proslov.

Děkujeme našim družičkám - měly krásné šaty a účesy, moc vám to slušelo holky. Děkuji také za podporu...

Děkujeme moc a moc všem, co s námi byli. Měli jsme velikou radost, že zrovna s vámi jsme to mohli celé prožít.

Fotograf - Radovan Chvíla - toho budu chválit, kde budu moct. Byl naprosto, ale naprosto úžasný. Do fotek jsem se hned zamilovala. Spolupráce byla skvělá, protože Radovan je strašně moc zábavný a příjemný. Díky němu budu mít tu nejkrásnější vzpomínku...

Namalování - Lenka Zpěváková z Otrokovic ze salonu Donna Dea - moc jí děkuji, že to výborně zvládla. Já byla jinak zelená jak sedma a na fotkách to vůbec není poznat..

Účes - Adélka Fialová z Otrokovic, také ze salonu Donna Dea - té také moc a moc děkuji. I když mi vlasy nechtěly držet, tak to zvládla báječně a celý den mi účes vydržel!

Hostina - Restaurace Bohemia na hotelu Moskva - bylo to naprosto úžasné, jídlo bylo výborné, přístup byl naprosto profesionální, personál ochotný a cena naprosto skvělá, navíc jsme si mohli přinést i vlastní alkohol, takže to vyšlo moc dobře. A prostředí bylo krásné.

Kapela - Vacek band - hráli naprosto skvěle! Moc jsme si to užili, repertoár mají velmi široký, takže hosté se výborně bavili a to nás moc těšilo!

1
Svatební cesta
Svatební cesta