Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

renykoused Aktivní

Svatba byla 18. srpna 2018 Slatinice, Region Olomouc  • 

 • I když vše neklaplo, tak jak jsem chtěla, byl to neskutečně krásný den :)
  V neděli před svatbou se mi zrušila slečna, která mi měla vázat kytice - byla v nemocnici. Takže jsem musela zařizovat nějaký náhradní plán. V pondělí před svatbou jsem se dozvěděla, kolik si bere vizážistka za dopravu.. Neskutečně mi to vyrazilo dech, protože jsem s tím totálně nepočítala.. Ale dobrá, už jsem neměla na výběr, takže jsem ji to odsouhlasila. V pátek ráno mi napsal videokameraman, že je v nemocnici. Takže jsem už neměla ani video.. Docela dost se mi vše hroutilo.. Ale naštěstí se vše vyřešilo.
  Mou kytici, kytice pro maminky a korsáže mi zařídila moje koordinátorka - naprosto úžasná, protože týden před svatbou zařizovat kytky, docela mazec. Kytka byla krásná a těch 6 věcí nestálo ani moc peněz. Ráno natáčela moje sestra - svědkyně, potom něco málo natočil i fotograf a hlavně natáčel tchán.

  Ráno v sobotu to začalo kadeřnicí - 7:00, potom vizážistka v 8:00, měli jsme vyjíždět cca v 9:00, abych byla ve Slatinicích před 10 hodinou. Ale čekali jsme na mou kamarádku - družičku, která měla domluvené také líčení od vizážistky. Bylo po 9 a ona nikde, no nic, nechali jsme vizážistku doma, moje babička a teta dostali instrukce a my už jsme museli vyrazit jelikož bylo 9:30. Po cestě do Slatinic mi volala družička, že jsou konečně u nás doma - bylo za deset minut 10! Myslela jsem, že mě omejou.. Navigovala jsem jí, jak mají dojet až k nám, už jsme byli ve Slatinicích a uviděla jsem ženicha. Tak jsem vyskočila z auta, dala mu mobil a šla jsem se rychle převléct do svatebních šatů. Zůstala jsem bez mobilu, připadala jsem si trochu odříznutá od světa. Hned jak ke mě došli svědkyně a koordinátorka, chtěla jsem vědět, kde je družička s babičkou. Na cestě... V 11 měl začínat obřad a v 10:40 ještě nebyli ve Slatinicích. Nakonec dojeli v 11:05 takže zpoždění nebylo tak markantní. Ale já z toho byla totálně rozhozená a nervózní - nedokázala jsem si totiž představit, že začneme bez babičky.
  Obřad byl moc krásný, měli jsme kněze z Apoštolské církve. Byl super, svatebčani si obřad i kněze pochvalovali. Potom ten den hrozně rychle utekl.. Měli jsme také skvělého fotografa, moc jsem si užila focení s manželem, dokonce si ho užil i manžel, který se nerad fotí. Myslím, že se nikdo nenudil, měli jsme i "botový kvíz" a prostě nakonec bylo vše super, akorát to vše rychle uteklo :)
  Jinak si všichni vše chválili, jak jsme to měli všechno krásně nazdobené, místo a byla jsem za to neskutečně moc vděčná :)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
renykoused
Renata Sedláčková Koutná - 25 r. Pája - 34 r.
Registrace: srpen 2017
Bydliště: Olomouc 9, Region Olomouc
Příspěvků: 5
Inzerátů: 0
O mně: Jsem normální holka z malé vesničky a nyní už ve víru velkoměsta (Olomouce) :D. Se snoubencem se stejně budeme stěhovat kousek od Olomouce - do vesničky (zase). Asi to mám souzené :) :D Ale už se moc těším a moc se těším na svatbu. Přítel, teď již snoubenec mě požádal o ruku v Miláně. Byli jsme tam spolu na dovolené - letos a poslední den mě požádal po krásné večeři v italské restauraci. :) V podstatě hned jsme věděli datum - 18.8.2018 a po dvou schůzkách ohledně místa, jsme měli vybrané i místo
Přátelé: 3
Po svatbě
5 4 8 dní
Po svatbě
Líbí se mi tyto fotoblogy (4)