Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

reninas Neaktivní

Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
reninas
Dnes jsem přidala nějaké věci do bazárku pokud by jste měla některá zájem.Jinak pokud by vás zaujalo něco v mém svatebním albu, klidně napište,spoustu věcí na bázarku ještě není a ráda předám dál;)
reninas
Holky vím že už se to tady někdy řešilo, jen už nevím která z Vás. Zkoušela jste některá teď před koncem sezóny pivoněk ustříhnout poslední nerozkvétlé poupata a dát je někam do vázy do chládku a tmy? Přemýšlím nad tímto pokusem, ještě mám 20 dnů do svatby, ale za pokus to stojí... Nechala bych je u našich ve sklepě, má někdo tuto zkušenost s pozitivním výsledkem? :)
reninas
Máte holky nějaký nápad jak zabavit na přepíječce 20 holek? I když program pro mě vymýšlí moje drahá sestřička/svědkyně, chtěla bych i já pro holky něco vtipného připravit jako překvapení. Třeba nějakou soutěž nebo něco, řešila některá z Vás něco podobného? Nějaké tipy prosím???
reninas
Ahojte holky. Soutěžíme s mým nastávajícím o svatební cestu na Mauricius, nejvíce lajků vyhrává. Budeme vděční, pokud si najdete chviličku a pomůžete nám k vítězství vašim hlasem. Děkujeme :* https://www.facebook.com/DELUXEA.cz/photos/a.10...
reninas
Narazila jsem na super stránky na styl slevomatu, pro ty co o tom ještě neví... http://www.slevosvatba.cz/
reninas
reninas
Registrace: březen 2016
Příspěvků: 1
Inzerátů: 0
Přátelé: 1
Líbí se mi tyto fotoblogy (10)