coverphoto
Neaktivní

rencinka87

Reni
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 20. kvě 2011
Info o svatbe
Svatba byla 22. 6. 2013
2658
dní po svatbě
Aktivita
0 příspěvků ve fotoblozích
38 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
kameraman
Leoš Brabec - Primetime video
Videoklip zde : https://vimeo.com/71431948 O Leošovi už tu bylo napsáno hodně, takže jen ve zkratce - Leoš je v pozitivním slova smyslu blázen, je snad pořád dobře naladěn, má nekonečné množství energie, jeho hlášky rozesmály každého svatebčana :) Navíc ve spojení s Peškovými a s Jedinečnou svatbou je to ta nej grupa - skvěle se s nimi pracuje :) Také musíme poděkovat Tomáši Helanovi, který dělá Leošovi asistenta - strašně milý a pozitivní člověk, moc příjemná spolupráce :)
catering
Party-s-production - party stan
Party stan jsme měli zapůjčený od firmy Party-S-production - naprostá spokojenost, rychlé a vstřícné jednání, montáž přesně dle domluvy, totéž demontáž, přiměřené ceny. Doporučujeme.
svatební agentura
Jedinečná svatba - Zuzana Černochová a Alex Leš
Zuzka spolu s Ájou se postaraly o to, že náš den byl takový, jaký byl. Zpočátku jsem měla trochu obavy, protože je pravda, že reakce na maily nebyly nejrychlejší, na některých schůzkách jsem měla pocit, že je Zuzka ne úplně ve své kůži a trochu se v tom všem ztrácí, ale jak se blížil den D, byla jsem si víc a víc jistá, že to bude ok - holky se postaraly komplet o výzdobu (část jsem vyráběla já, něco jsem měla od Zuzky půjčené, ale restauraci celou chystaly holky) - všechno měla pod palcem, detailní harmonogram, aby se na nic nezapomnělo a vše stihlo, k nám se opravdu nedostal žádný problém, my si jen užívali :) Neuměla jsem si představit, že se na někoho spolehnu a nebudu já ten organizátor, ale dokázala jsem to a bylo to super! Zuzka s Ájou byly opravdu ty nejdůležitější z dodavatelů - bez nich by svatba zdaleka neměla tak hladký průběh a my bychom si jí neužívali, ale jen lítali a zařizovali. Moc doporučuju!
květiny
Rosebud, Brno
Úžasná květinářka, která miluje svou práci - mezi všemi prvními schůzkami, které jsme s dodavateli měli, na nás nejlépe působila schůzka v Rosebudu - měla jsem nějakou hodně základní představu, v Rosebudu jsme ji doladili do dokonalosti - vše bylo připravené na čas, kytky byly překrásné, měli jsme kytičky pro maminky a babičku, malou družičku, korsáž, výzdobu na auto a do kostela, mašle do kostela, vývazky a ještě dalších 11 kytic na stoly - nádhera. Naprosto přesně vystihla ráz celé svatby a všechny kytičky krásně zapadly. Naprostá spokojenost!
Zatím jsem naprosto spokojeni, vstřícné jednání, vše bylo hotovo v termínu, rytina bez chyby - uvidíme za pár let, jestli budeme moci doporučit i kvalitu :)
účes
Hana Čihánková
Hanka mě česala - přesně pochopila, jak si účes představuju, pracovala rychle a precizně. Navíc mi půjčila i krásnou ozdobu do vlasů. Vlasy nevydržely do rána, ale to jen proto, že jsem tančila jak zběsilá ;) Jinak účes byl nádherný a přesně šel jak k šatům tak ke mně. Navíc krásně učesala i mojí maminku a nalíčila maminku nevěsty a kamarádku - vše super!
make-up
Šárka Gottvaldová Make up artist
Šárka je moc šikovná a moc milá slečna, líčila nejen mě, ale ještě další tři svatebčanky a dvěma navíc dělala ještě účes - vše zvládla rychle, precizně, s úsměvem, líčení vydrželo výborně, přestože bylo vedro a obličej jsem měla zpocený.
obuv
Střevíce a více...
Boty jsem nemohla sehnat, ještě když jsem se objednávala na finální zkoušku šatů, neměla jsem je. Ve Střevících jsem byla 2x, poprvé jsem odešla, protože nikdo neměl sebemenší zájem se mi věnovat, podruhé jsem to musela překousnout, protože jsem už neměla kam jít. Přístup nic moc, opravdu jsem neměla pocit, že chtějí něco prodat, připadala jsem si skoro provinile, že si chci zkoušet víc párů. Nakonec jsem vybrala.
Žádné příspěvky