coverphoto
Neaktivní

reetta

Markéta  /  27 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 30. říj 2017
bydlí v městě Rakovník
Info o svatbe
Svatba byla 9. 6. 2018
765
od svatby
Aktivita
25 příspěvků ve fotoblozích
0 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (2)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +175
Svatební album
Markéta a Adam
9. 6. 2018 Kladno | 179 fotek
fotograf
Vlaďka Höllová
květiny
Květiny U Štěpánky - Nádherné kytice pro mě i pro maminky. Krásné korsáže i květiny do vlasů. Štěpánka má pro tohle úžasný cit a talent. Skvěle zvolené květiny do kytice, moje růže úchvatně voněly. Přála bych si, aby mi kytice od ní vydržela čerstvá napořád, je úžasná.
výzdoba
Svatební salon Marcipán - Nádherná výzdoba altánu i restaurace. Skvělá komunikace. Vše přesně dle našich představ. Paní Kohoutová byla ochotná zařídit snad cokoliv a vše si s hotelem domluvila sama.
svatební prsteny
Antonín Baroň - Nádherná a poctivá práce. Úžasný přístup už při výběru prstenů, neuvěřitelná ochota a trpělivost. Prostě zlaté české ručičky, doslova. Krásná rytina, prsteny bez jediného kazu a opravdu velmi kvalitně vsazené kameny. Prostě nádhera.
účes
Jolana Fáberová - Dokonale zvolený účes k typu šatů a celkově ke mně. Česala i tatínka nevěsty a nakonec i svědkyni, ačkoliv s tím nepočítala. Skvělý přístup a účes vypadal relativně hezky i po tom, co nás spláchl hrozný přívalák - rozhodně se nerozpadl.
make-up
Markéta Zimmermannová - Naprostá spokojenost.
obuv
Baťa - Nevěsta i ženich.
doplňky ženicha
Labatti - Dřevěný motýlek, manžetové knoflíčky a kapesníček. Krásné provedení, přívětivé ceny.
ženichův oblek
Pánské obleky BANDI - Skvělý výběr obleku s poradcem. Nemohl vybrat lépe. Vestička byla z Celia.
podvazek pro nevěstu
svatební šaty
SVATBA SNŮ - Nádherné šaty za krásnou cenu ve výprodeji. Zkoušení bylo svižné, nikdo nás do ničeho netlačil, skvělá úprava šatů na míru.
koláče
Svatební salon Marcipán - Úžasné koláčky a zákusky, mohu jen doporučit. Den před svatbou jsme objednávali výslužku navíc a nebyl to problém. Prostě supr.
dorty
Svatební salon Marcipán - Měli jsme "naháče". Luxusní záležitost, dort i zákusky chutnali všem, skoro nám nezbyl :)
svatební oznámení
Printia - Krásná oznámení, výborná komunikace a rychlé vyřízení objednávek.
ubytování
Hotel Astra Srby - Člověk nesmí zapomínat, že jde o 3* hotel, není radno očekávat něco extrémně luxusního. My byli velmi příjemně překvapeni. Minimálně novomanželské apartmá bylo prostorné a ideálně zařízené pro svatební přípravy.
hostina
Hotel Astra Srby - Profesionální a neuvěřitelně milý a vstřícný personál. Výborné jídlo. Snad ve všem nám vyšli vstříc a pokud něco nešlo, vždy to bylo s vysvělením proč to nejde a s omluvou. V hotelu se nám starali o obřad, hostinu i odpolední raut.
civilní obřad
Hotel Astra Srby - Obřad proběhl v altánku na zahradě hned u lesa. Moc příjemné prostředí.
hudba
Dan Adam - rádio Relax - Skvělý výběr hudby, sympaťák, dalo se s ním domluvit cokoliv. Hudbu nám hrál na obřadu a afterparty.
Žádné příspěvky