- +140
ubytování
Thallerův důmkrásné místo s výhledem přímo na nádherný zámek....co víc si přát
catering
Auviexopět dokonalééééééééé
hostina
AuviexJanička Havlová....nejlepší ženská na světě a kamarádka. Vše bylo skvěle připraveno včetně organizace
civilní obřad
Krumlovská inspiracenení co dodat....skvělé zorganizované
hudba
Jaroslav Parčikamarád a úžasný zpěvák z Československo má talent
hudba
Wizyjakkapelka mého kamaráda z Prahy....naprostá paráda...
fotograf
Aleš Motejl, Foto studio AMFO, České Budějovice, dům služebNaprosto doporučuji....skvělá spolupráce
Album bylo zablokováno...zbytečné je dohadovat se
- zabicka192Pročpak?
- rakvAUTORznačka na fotkách...už to předělávám, ale je to stupidní....
- zabicka192@rakv Jejda no to mě mrzí. Já se snažila některé nápisy odstranit,ale některté tam ještě myslím jsou,tak se klepu. :-/ Na jednu stranu chápu,že nechtějí,aby se tady něčemu dělala reklama,ale na druhou stranu je to stejně blbost,protože ti pak někdo pod fotku napíše z kama to máš a ty to tam stejně napíšeš,takže to vyjde skoro na stejno.
- rakvAUTORpřesně tak...snažila jsem se jim to vysvětlit nehledě na to, že je protiprávní vymazávat značku autora....no nic....smazala jsem to a čekám klepeta :d
- zabicka192@rakv No tak snad už nebudou žádné problémy
- rakvAUTORSnad...uvidíme
- medrin.. stejně je zajímavé, že oni nechtějí, aby tam byli jiné názvy, ale pak na tebe přijde "majitel" fotky a řekne ti, že mu kradeš jeho "dílo" .. ohromné to tady mají!
- petssasi tě taky nemají rádi jako mě
D mě blokují inzeráty, profilovky.. .co je napadne
nezbývá než se nad tím pousmát....
- rakvAUTORpetss: taky si myslím....ale jak říkáš..usmívat se nad jejich hloupostí