Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

radkazbrna Neaktivní

Svatba byla 27. září 2014  • 

Fotograf Markéta Zelenková - Pokud hledáte toho pravého člověka, který zachytí Váš svatební den v té nejkrásnější podobě, tak je jím fotografka Markéta..empatická žena, která s vámi přožije Váš velký den a na konci budou nádherné fotografie, neobyčejné, zachycující emoce a radost :) Její fotografie jsou neskutečně nádherné! Památka, která Vám zůstane na celý život si zaslouží opravdového profesionála, kterým Markéta je. Já mohu jen poděkovat a být šťastná, že jsem si vybrala právě ji!
Hudba DJ Boris ® (Boris Staněk) OZVUČENÍ-BRNO.CZ - Doporučení na pana Borise jsem dostala o svatební koordinátorky a jen po výměně pár mailů ohledně mé představy, jsem byla nadšená! :) Opravdový profesionál, který splní všechna Vaše hudební přání a roztančí všechny věkové kategorie. Vaši hosté budou bavit od začátku až do konce :) Vaše párty dostane ten správný šmrnc a styl :)
Dorty Radmila Chytilová - http://www.dortyodradunny.estranky.cz/ - Skvělá cukrářka, která splní každé Vaše přání..její dort i cukroví se Vám budou doslova rozplývat na jazyku :)
Make-up Kateřina Hrabalová - vizážistka a kosmetička - Tímto bych chtěla Katce ještě jednou poděkovat za krásné líčení a vřele jim doporučit. Vybere s Vámi líčení, ve kterém se budete nejen krásná celý den, ale hlavně se budete cítit dobře a výjimečně! Tak jak to ve Váš velký den má být!
Tento fotoblog je zatím prázdný.
radkazbrna
Registrace: říjen 2014
Bydliště: Region Brno
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
Přátelé: 0
Líbí se mi tyto fotoblogy (1)