Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Markéta a Libor   svatební album

putniorm  •  50 fotek  •  8. čer 2009, v Kostele Nanebevzetí Panny Marie v Mostě, Region Most

Jaká byla svatba:

I když počasí nebylo ideální, tak nám to náladu nepokazilo :-) Celý den jsme si řádně užili v okruhu těch, kteří nás mají rádi. Tímto jim patří náš dík !!!!

 Svatební šaty + šaty na převlečení : Svatební salon Delta Most – musím opět vyjádřit svůj dík a nadšení z poskytnutých služeb paní majitelce – p. Vyoralové a kolektivu tohoto svat. salónu. Servis je úžasný a to včetně velmi šikovné a ochotné paní švadleny, která upravila šatičky tak, aby výborně seděly !!!! Děkuji !!!
 Oblek ženicha : fma Blažek, Olympia Teplice – má to styl, kvalitu a navíc je to „české“ !!!! )
 Boty svatební nevěsta : uspěla jsem až napodruhé, ale stálo to za to … Studio Lenny
 Botičky nevěsta na přezutí : Membur – Svatební studio V.Moona, Most
 Boty ženich : Centrum Černý Most, Praha – přesný název obchodu si bohužel nepamatuji
 Svatební účes : Ivana Strýhalová-Cvrčková, Litvínov-Hamr – moc šikovná paní kadeřnice, vykouzlila tuto jednoduchou krásu, která mi vydržela bez jediné újmy celý den
 Svatební líčení : Martina Image - Ing. Martina Špoulová , Most – paní Martina to se mnou neměla vůbec jednoduché, nemám ráda přílišnou vrstvu make-upu a kromě toho jsem se stále nemohla rozhodnout pro barvu a styl líčení. Nakonec jsme však po 3 zkouškách našly to pravé a opravdu se to povedlo i v den D. Děkuji !!! Cítila jsem se výborně.
 Nehtíky + předsvatební relax pro nevěstu : Salón Sára, Most – velmi příjemné prostředí – srovnatelné s úrovní salonů v Pze … a navíc velmi příjemná paní kosmetička, která mi udělala i nehty dle mého přání – žádné umělotiny, jen krásnou manikúru s aplikací (drží to i několik dní po svatbě :-D )
 Svatební oznámení : Goldpress (objednáno přes svat. salon) – krásné … co víc dodat …
 Svatební obřad : Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Mostě – výzdoba nádherná + zajištěn varhaník, což dodalo obřadu atmosféru …
 Foto : Lada Baladová, Louny – milá, přirozená, nápaditá – necítili jsme se při focení pod tlakem a fotky - nádhera, však posuďte sami ….
 Prstýnky : Aleš Řehák, Pardubice – potkali jsme ho na svatebním veletrhu v Pze a jsme za to vděčni !!! Prstýnky jsou krásné a padnou jako ulité.
 Květiny : Zahradnictví Dvořák a syn, Most – neměly chybu !!! Přesně podle mých představ ….
 Doprava : Limuzíny Levne , Most – servis perfektní, řidič milý a ochotný … zjištěná kytice rovněž krásná … Doporučujeme !!!
 Dort + koláče : Cukrárna Barny, Most –malinká cukrárna kousek pod Resslem, koláče i dort - SUPER !!! Dokonce doprava obojího na místo hostiny zdarma ….
 Svatební cukroví : dovezeno z Moravy, bylo úžasné a jen se po něm zaprášilo )) - paní Dziková, Rychvald u Karviné
 Dárek pro ženicha : Martina Image / Martin Design – Martina a Martin Špoulovi, Most
 Svatební hostina + ubytování hostů (některých již od pátku) : Zámek Červený Hrádek, Jirkov u Chomutova – skvělé ubytování, organizace s novou paní provozní, služby personálu bez chybičky a hlavně jídlo + raut bezkonkurenční – bylo toho hodně a všichni se „olizovali až za ušima“ – takže, kdo si to chcete užít neváhejte – stálo to za to !!!!
 Hudba : Sortiment, Most – úžasní, sympatičtí, přesně dle našeho gusta …. 100 % DOPORUČUJEME !!!!!
 Dekorace + lampiony : Svatbadekor.cz – vše bez chyby a v pořádku…

POKUD BUDE KDOKOLIV STÁT O KONTAKTY NAPIŠTE DO IP – RÁDA POSKYTNU !!!