Svatební fotograf pro celou Českou republiku

25. kvě 2022

Každý rok se v České republice odehraje téměř 50 tisíc svatebních obřadů. Pokud se podíváme na podrobnější statistiky, tak zjistíme, že nejvíce svateb připadá logicky na největší města jako je Praha, Brno, Ostrava a Plzeň. Jako svatební fotograf se během roku podívám do všech koutů naší krásné země. Nejvíce času však strávím focením svateb právě ve čtyřech zmíněných městech.

Praha je populárním svatebním místem nejen pro lidi z Česka. Do našeho hlavního města ročně míří stovky párů z celého světa. Není se čemu divit, romantická zákoutí stověžaté Prahy si snadno zamiluje kdokoli. Pokud chcete zjistit dostupnost termínu pro svatební focení v Praze, neváhejte mě kontaktovat např. prostřednictvím webových stránek. Na ty se dostanete třeba přes vyhledávač zadáním slovního spojení Svatební fotograf Praha.

Největší město Moravy Brno nabízí řadu krásných svatebních míst. A to nejen díky architektonickým skvostům v historickém centru, majestátnému hradu Špilberk zvaný Špilaz, ale i díky husté síti populárních vinných sklípků, pro které je tento kraj tak oblíbený. Bude mi ctí zvěčnit Váš slavnostní den a hlásím se k nafocením Vaší svatby coby Svatební fotograf Brno.

S oblibou jezdím fotit svatby také do Ostravy. Toto dávné centrum českého těžkého průmyslu má svou nezapomenutelnou industriální atmosféru a snoubenci toho při plánování svatby často šikovně využívají. Některé svatby se totiž odehrávají s výhledem na hutní věže a na fotkách to vypadá fakt impozantně. Pokud byste měli v Ostravě o mé služby svatebního fotografa zájem, neváhejte si vyhledat moje webové stránky zadáním Svatební fotograf Ostrava. Rád se s Vámi spojím a společně domluvíme podrobnosti.

Na západě Čech kraluje počtu svateb Plzeň. Mnozí znají toto město jen jako světové centrum výborného piva, ale Plzeň dokáže nabídnout daleko více. Kouzelná zákoutí západočeské metropole si Vás jistě snadno získají. Rád se Vaší plzeňské svatby jako fotograf zúčastním. Stačí do vyhledávače naťukat např. Svatební fotograf Plzeň a rezervovat termín. Budu se na Vás těšit!