Snazší plánování svatby s WeMarry.io

6. úno 2023

Novým trendem v plánování svatby jsou svatební weby. Aby také ne, dovedou totiž značně ulehčit její organizaci. Přesně proto je tu nová česká aplikace WeMarry.io, díky které je tvorba svatebního webu opravdu jednoduchá.

“Vytvoříte web, rozešlete pozvánky a WeMarry pracuje za vás.”

                   

Jak vám WeMarry pomůže s plánováním svatby?

Vytvoříte svatební web, na kterém se vaši hosté dozví veškeré důležité informace o vaší svatbě na jednom místě. Nemusíte tak odpovídat neustále na ty samé dotazy dokola a můžete se soustředit na další důležité úkoly.

Hlavní funkci ale představuje formulář, který je součástí každého webu na WeMarry. Hosté ho vyplní a vy víte přesně, kdo přijde a jaké má preference – jestli je např. vegetarián nebo jakou písničku chce slyšet. Všechny tyto informace máte potom přehledně na jednom místě.

Proč WeMarry?

Jednoduchost
Tvorba svatebního webu s WeMarry nemůže být jednodušší. Zapomeňte na WordPress a další zastaralé způsoby tvorby webu. WeMarry nabízí kompletně vlastní řešení vyvinuté v úzké spolupráci se svatebními koordinátory a s budoucími manželi. Díky tomu má WeMarry opravdu neomezené možnosti a od svého spuštění neustále přidává nové praktické funkce.

Klidně i z mobilu
Narozdíl od konkurenčních služeb, WeMarry funguje skvěle i na mobilních zařízeních a vy tak máte jistotu, že svůj svatební web upravíte opravdu kdykoliv a kdekoliv.

Upravitelné šablony
Určitě vás zajímá, jak bude váš svatební web vypadat. V současné době jsou v nabídce 3 šablony. Nicméně s možností měnit barvy, které se navíc automaticky přizpůsobují tak, aby vše bylo vždy čitelné a ladilo k sobě.

Vlastní doména
Exkluzivně s WeMarry máte možnost svůj svatební web zveřejnit na vlastní doméně.

Vícejazyčný svatební web
Očekáváte na svatbě zahraniční hosty? Přidat druhý jazyk na váš svatební web zvládnete pouhým stisknutím tlačítka.

Máte přání?
Na svatebním webu můžete také jednoduše odprezentovat, jaké svatební dary by vám přišly vhod. V sekci darů navíc můžete přidat seznam přání, kam nahrajete odkazy na konkrétní věci a hosté mohou dar rezervovat pomocí formuláře při potvrzení účasti. Díky tomu se vám nesejde více stejných darů.

Svatební asistent pracuje za vás
V momentě kdy rozešlete pozvánky, WeMarry nejenže sbírá odpovědi, ale zároveň hlídá kdo z pozvaných odpověděl a kdo nikoliv. Flákačům se samo připomene.

Jak to funguje?

Vytvořte si svatební web zdarma a vyzkoušejte si jeho možnosti editace po neomezenou dobu. Platíte až v momentě, kdy chcete svatební web zveřejnit, rozeslat pozvánky a sbírat odpovědi z RSVP formuláře. Svatební web WeMarry bude aktivní celých 18 měsíců od zveřejnění.

Pokud plánujete svatbu a hledáte způsob, jak si celý proces ulehčit, zejména potom organizaci hostů, WeMarry je tou správnou volbou. Díky jednoduchému, uživatelsky přívětivému rozhraní a funkcím, které šetří čas, je tato aplikace nutností pro každý pár, který se připravuje na svůj velký den.

Tak na co ještě čekáte? Vyzkoušejte aplikaci WeMarry zdarma ještě dnes a vytvořte si svůj vlastní svatební web, který bude pracovat za vás.