Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka

27. čvc 2020

Na český a slovenský svatební trh přichází novinka, svatební aplikace Modrá stužka www.modrastuzka.cz a www.modrastuzka.sk. Úkolem této novinky je usnadnit komunikaci se svatebními hosty a tím i plánování celé svatby. Hlavní a nejvíce oceňovanou funkcionalitou Modré stužky je sdílení přání, kdy snoubenci uvedou, jaké cool dárky by chtěli dostat či na co jim mohou svatebčané přispět. Příspěvky na vysněné dárky dostávají budoucí novomanželé na svůj účet a starost o obálky na svatbě je tak minulostí.

Co Vám Modrá stužka umožní?

 • Vytvořit svůj svatební web
 • Dát vašim hostům na vědomí, co si přejete
 • Obdržet příspěvek na dárek přímo na váš účet bez zprostředkovatele
 • Nastavit možnost částečných či procentuálních příspěvků na dárek
 • On-line potvrzení účasti vašich hostů na svatbě včetně detailů
 • Sdílet fotoalbum přístupné pro nahrávání fotek
 • Sdílet program a harmonogram svatby s hosty
 • Odpovídat na dotazy, které budou viditelné všem
 • Spravovat celou svatební komunikaci na jednom místě
 • Sledovat dashboard s přehledem a statistikami
 • Generovat automaticky seznam hostů
 • Mít přehled o darech a příspěvcích na ně

Jak to funguje?

Po jednoduché registraci na stránkách Modré stužky (klidně i přes facebook), se snoubencům vytvoří administrativní profil, kde svou svatební web stránku vyplní, vytuní a nastaví, tak aby vypadala a fungovala podle jejich představ. Snoubenci v administrativním profilu vlastní webové stránky spravují celkem pět svatebních modulů. První modul, který je možno nastavit obsahuje informace o samotné svatbě, kdy snoubenci vyplní harmonogram svatby, vloží mapu, místo, jaké jsou možnosti ubytování, či svatební odpočet. Tento modul Modrá stužka nabízí zdarma a umožňuje každému si aplikaci vyzkoušet.

Hlavní funkcí celé aplikace je pak efektivní vytvoření svatebního dárkového seznamu, tzv. gift listu. Snoubenci mohou kromě běžného obrázku, odkazu a ceny, přidat i jakým způsobem chtějí dar dostat (fyzicky koupit či obdržet peníze), ale hlavně mohou nahrát QR kód, paypal, IBAN či jiné platební instrukce a obdržet tak peníze přímo na účet. U dražších dárků lze přispívat i částečně a sledovat přibývající částky v profilové statistice. Svatební dárek byl však nebyl kompletní bez svatebního přání. Proto také předtím než se svatebčané k nějakému příspěvku či dárku zaváží, tak vyplní i stylové přání, jenž doputuje přímo do vašeho profilu. Stejně tam i shromažďuje odpovědi na účast (RSVP) do přehledné statistiky a vytváří seznam hostů i s jejich dietárním omezením a vzkazy.

Jakmile je svatební web připraven a vytuněn,snoubenci ho pošlou a zpřístupní k užívání svým milým svatebčanům. Ti, přes stránku komunikují, přispívají na dárky, odpovídají na účast či komunikují. Stránku je možno zabezpečit heslem. V neposlední řadě pak stránka slouží jako svatební fotoalbum, a také jako komunikační nástroj pro zvídavé dotazy a vtipné vzkazy. Tyto featurky jsou pak k dispozici v PREMIUM verzi, kterou je možné za 499 Kč aktivovat na jeden rok.

Zbavte se starostí ohledně nekonečné komunikace spojené s odpovídáním na stále ty samé dotazy, zbavte strachu ze ztráty obálek a hlavně z nevhodných dárků. Nasměrujte Vaše hosty správným směrem a řekněte, co si přejete. Ocení to! Takto může vypadat i Vaše svatební stránka https://modrastuzka.cz/cz/lucie-a-petr