Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Je tady II.ročník Svatebního veltrhu

18. ledna bude multifunkční pavilon „T“ na českobudějovickém výstavišti hostit II. ročník Svatební veletrhu.

Hlavním tématem veletrhu jsou venkovní obřady, hostiny pod širým nebem a bílé svatební šaty.

Toto téma zejména zpestří účast módní návrhářky Terezy Sabáčkové. Autorská módní přehlídka začne ve 14:30 hod. Ve svém poradenském koutku, v rámci bezplatné konzultace, návrhářka pomůže příchozím návštěvníkům s vhodným výběrem střihu.

Na veletrhu můžete získat inspiraci, objasnit si možnosti, které jihočeský svatební region přináší. Veletrh je určen pro laickou i odbornou veřejnost. Na veletrhu se prezentuje přes 90 vystavovatelů. Mezi hlavní vystavovatelské kategorie patří půjčovny svatebních šatů, svatební agentury, cukrářské a zlatnické výrobky, kosmetické, kadeřnické služby a fotografové.

Součástí celého veletrhu je i doprovodný program. Z doprovodného programu se návštěvníci mohou těšit na módní přehlídky svatebních, společenských šatů. Návazně se na pódiu představí team stylisty a vizážistky, který kompletně promění dívku v krásnou nevěstu. Dále se můžete těšit na videoprojekce, soutěže o hodnotné ceny a mnoho dalšího. O své rady a zkušenosti se s moderátorem podělí odborníci formou rozhovorů.

Ve spolupráci s Národním památkovým ústavem organizátoři v pavilonu vystaví 200 let staré svatební šaty a jídelní servis z hlubockého zámku, který se používal na zlaté svatbě knížete Adolfa Josefa Schwarzenberga a kněžny Idy. Na veletrhu bude k vidění nejdelší svatební vůz zn. Rolls Royce z roku 1979.

Veletrhem bude provázet a moderovat Monika Marešová.

Budeme se těšit na všechny návštěvníky v sobotu 18.01. od 10 do 18 hodiny v novém multifunkčním pavilonu „T“ na českobudějovickém výstavišti, vchod pro návštěvníky od Tesca.

Více informací naleznete na internetu pod adresou www.svatebniveletrhvcb.cz.

Přidané 8. led 2014.  •  To se mi líbí
pr_clanek  
Přidané 8. led 2014.