Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Je lepší snubní prsten z platiny nebo ze zlata?

Snubní prsten je symbol, který vám bude připomínat vaši lásku až do smrti. Nepodceňujte proto jeho výběr. Přečtěte si výhody jednotlivých materiálů a vyberte si správně své prsteny pro společný život.

Platina vydrží téměř cokoli 

Nejbohatší naleziště platiny jsou v jižní Africe, kde se těží až 4 kilometry pod zemí. Patří k velmi vzácným kovům. Počítejte tedy, že si za ni budete muset připlatit. Prsteny z platiny vynikají oproti ostatním materiálům vysokou mechanickou odolností. Pokud vám záleží na jejich dlouhodobě dobré kondici, je platina tou pravou volbou. Nejen, že s vámi prsten z platiny vydrží celý život, ale bude lesknout jako ve svatební den. Platina je navíc materiál vhodný pro alergiky.

Bílé zlato se těší oblibě už od nepaměti 

Zlato je od pradávna nejoblíbenějším materiálem pro výrobu snubních i zásnubních prstenů. Snadno se opracovává a nabízí tak šperkařům velké možnosti. Stále větší oblibě se těší také růžové zlato. Oproti platině zaplatíte za zlatý prstýnek o poznání méně, je ale náchylnější k oděrkám a mechanickému poškození. Velmi záleží na výběru výrobce. Pokud zvolíte za favorita pro snubní prsteny zlato, ověřte si, kolikakarátové zlato šperkař používá.

Jděte si za svým 

Každý z nás je originál a stejné je to i u snubních a zásnubních prstenů. Neexistuje ideální prsten, který by se líbil všem. Zatímco někdo ocení skvělé vlastnosti platiny, druhého může odradit, že je o 60 % těžší než bílé zlato a pro jiného je při rozhodování hlavní cena. Ať už ale zvolíte jakýkoli materiál, musí se vám hlavně líbit. A kdyby se vám po čase nošení zdálo, že prsten ztrácí lesk, výrobce by se měl postarat, aby zase vypadal jako při prvním nasazení.

Vyberte si to správné klenotnictví 

Základem kvalitního a krásného snubního prstenu je výběr prvotřídního klenotnictví. Pokud toužíte po dokonalém prstenu, zvolte Bisaku. Vyrábí prsteny ze zlata i platiny a poskytne vám další nadstandardní služby. Každé 2 roky vám například vyčistí a zrenovuje povrch prstenu zcela zdarma. Vybírat můžete z vytvořených modelů, nebo si nechte navrhnout jedinečný prsten na přání. Kamennou prodejnu najdete v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě. Prsteny si ale můžete objednat i online. Podívejte se na pestrou nabídku a vyberte si prsten, který vám doslova změní život.  

Přidané 23. lis 2018.  •  To se mi líbí
pr_clanek  
Přidané 23. lis 2018.