Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Jak sladit ženicha s nevěstou? Nezapomeňte na hodinky

Přípravy na svatební den zahrnují shánění služeb a doplňků již od počátku věků. Nevěsta si vybírá svoje šaty snů, šperky a ženich? Asi si každý řekne, že ženich to má v tomto ohledu jednodušší. Nepotřebuje šperky, které by navíc musel ladit se svými šaty. Aspoň ne tak, jak to dokáže žena. Je tu však něco, čemu by pozornost rozhodně věnovat měl. Samozřejmě kromě své nastávající.

Za významný mužský šperk jsou považovány hodinky. Víme, že pány provázejí i v den D. Proč také ne, hodinky jsou vkusným doplňkem a v den svatby i velmi praktickým. A právě ženichovy hodinky by měli ladit i s nevěstinými šperky. Poradíme Vám, jak na svatbě správně a vkusně zkombinovat pánské šperky s dámskými.

1. Vždy je třeba začít u sebe

Ne, toto není pouze motivační fráze. V první řadě by měli ženichové hodinky ladit s jeho oblekem a s úrovní svatby. Laciné hodinky s luxusním oblekem rozhodně nevypadají dobře. Doplnit můžete i manžetové knoflíčky. Ty svatební najdete v mnoha provedení a často si už můžete zakoupit sety knoflíčků a hodinek.

2. Přizpůsobit se stylu nevěstiných šperků

Černým koženým řemínkem snad nemůžete nic pokazit. Hodí se k většině obleků jako i k většině dámských šperků. Pokud si nevěsta vybírá zářivé ozdoby, ženich může sáhnout po odlescích ve stejných tónech. Oblíbenou volbou žen pro jejich svatební den je často vintage styl, perly a elegantní nadčasové šperky. V takovémto případě si může ženich vybrat hodinky v tomto stylu.

3. Zvolit vhodné barvy

Barva řemínku, kovu či ciferníku hodinek by měla taktéž ladit s nevěstinými. I když podle etikety mají hodinky na společenských událostech zůstat schované pod rukávem, vězte, že případné nesladěné šperky budou první věcí, která udeří na fotkách do očí. A to přece nikdo nechce. Tedy stříbro ke stříbru, zlato ke zlatu.

I když je na svatbě ve středu pozornosti nevěsta, je třeba dbát na to, aby ženicha nezastínila úplně. Velký výběr výrazných šperků raději nechte na plesovou sezónu. Pro dámu je vhodné zvolit jeden jednotný styl a ten doplnit drobnými šperky. Samozřejmě, i z opačného gardu platí, aby budoucí paní myslela na ženicha a vybrala si takové materiály, barvy a takový styl šperků, který bude skvěle ladit s těmi jeho.

Přidané 6. únor 2018.  •  To se mi líbí
pr_clanek  
Přidané 6. únor 2018.