Instax na svatbě jako nevšední zážitek

6. čvn 2022

Instax se v posledních letech stal nedílnou součástí téměř každého svatebního veselí. Ani fotokoutek už pro nikoho z nás není nic nového. Nicméně stylové koutky s bláznivými rektivitami, které přímo svádí k neotřelé zábavě, se staly klasikou, která nepřestává bavit. A to právem. Instax foťáky nebo kapesní tiskárny ještě nikdy na žádné svatbě legraci nezkazily a každý, kdo okamžik postupného zrodu fotografie zažije, je vděčný za krásnou vzpomínku.

Určitě je však dobré si dopředu říci, co od Instaxu na své svatbě očekáváte. Chcete, aby si svatebčané s touto kouzelnou krabičkou užili hromadu zábavy, nebo byste raději měli na konci večera album plné hravých fotek a ručně psaných vzkazů? Nechte se inspirovat našimi tipy, jak Instax na svatbě využít.

S fotokoutkem nikdy nešlápnete vedle

Jednou z nejoblíbenějších variant využití Instaxu na svatbě je fotokoutek. Předem vyberte nějakou zajímavou stěnu, venku třeba rozkvetlý keř či jiný zelený koutek. Vždy dbejte na dostatek světla. Čím více přirozeného světla bude Instax mít, tím lepší budou i vaše fotky. Ozdobit ho můžete různými světýlky nebo lampionky. K němu pak stačí přidat stolek s různými rekvizitami, albem vyladěným ve stylu svatby, washi páskami, fixami, lepidlem, samolepkami, papírovými výseky a samozřejmě Instaxem a dostatečným množstvím filmů. A zábava může začít! Poproste předem několik kamarádů, aby se během dne ve fotokoutku vystřídali a zajistili, aby v knize nechyběl jediný host. Každý z hostů pak vlepí fotku do alba, napíše k ní přání a ozdobí jí dle své fantazie. Novomanželé tak získají přímo v den svatby originální fotoalbum.

Místo kartiček bláznivé obrázky

Nechcete, aby se o fotokoutek musel někdo starat, a přesto byste rádi na snímcích měli úplně všechny svatebčany? Natáhněte vedle fotokoutku pár provázků s kolíčky a přichyťte na ně kartičky se jmény hostů. O jeho existenci může informovat třeba tabule, kde křídou napíšete "Vyměň kartičku s tvým jménem za tvoje foto!". Během dne pak občas nezapomeňte svým hostům připomenout, že je ve fotokoutku čeká milá povinnost.

Instax nebude sedět v koutě!

Pokud nejste zastánci naaranžovaných fotokoutků, vezměte Instax do kola a nechte ho prostě jen tak putovat mezi hosty. Díky jednoduchému ovládání si s ním poradí opravdu každý a během celého dne se hostům podaří zachytit plno zábavných momentů, u kterých jste nemohli být, protože jste se zrovna věnovali párovému focení nebo krájeli dort. Nezapomeňte na nástěnku, ze které se během dne postupně stane galerie, u níž se nad sklenkou vína zasměje nejeden z hostů.

Instax jako společník i na rozlučce se svobodou?

Určitě ano. Instax totiž využijete už před samotnou svatbou. Skvělým společníkem bude na rozlučce se svobodou, zaznamenávat s ním můžete důležité okamžiky během svatebního rána nebo si s budoucím manželem udělejte pár zamilovaných selfíček. Díky Instaxu můžete vyrobit také jedinečné svatební oznámení.

Nejlepší svatební dárek

A co když nejste v roli budoucího ženicha či nevěsty a jen vybíráte věcný svatební dar, který neskončí na dně skříně? I v tomto případě bude Instax tou správnou volbou. Je to skvělý parťák nejen na líbánkách, ale i při důležitých životních událostech, rodinných oslavách a dalších party, kde okamžitě zachytí vzácné chvíle. Vzpomínky a fotky je to jediné, co vám na tento nádherný den zůstane. Tedy samozřejmě kromě vašeho manžela nebo manželky.

S výběrem toho správného Instaxu vám pomůže náš web https://instax.cz/