Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Fotoalbum ze svatby? Určitě ano. Jako fotoknihu!

Klasickým fotoalbům už dávno odzvonilo! Místo nich si nevěsty a ženichové vyrábějí fotoknihy. Nejde o činnost vyžadující zvláštní odbornost, protože navrhnout a objednat fotoknihu zvládne i méně zkušený uživatel počítače. Podle našich průzkumů si s programem HF Designer na výrobu fotoknihy poradí i osmileté dítě.

Perfektní knihařskou vazbou vaše fotografie získají krásnou formu a hodnotu. Fotografie z fotoknihy navíc nikdy nevypadnou, ani si je od vás nikdo omylem neodnese, jak se tomu stává v případě fotoalb. Fotokniha může vypadat jako opravdová kniha z pultu knihkupectví, k fotografiím do knihy totiž v programu jednoduše připíšete i popisky nebo delší texty.

Abyste při přípravě fotoknihy pracovali s co nejkvalitnějšími fotografiemi, doporučujeme domluvit si s fotografem předem poskytnutí fotografií v digitální tiskové kvalitě a také jeho souhlas, že fotografie budete moci využívat ke svým vlastním účelům.

Fotoknih ze svatby se vyplatí vyrobit hned několik. Jednu si nechte sami pro sebe a další dvě věnujte rodičům. Ostatním svatebčanům můžete vyrobit nějaký menší formát, kterých najdete v nabídce HappyFoto nepřeberné množství, s výběrem těch pro ně nejzajímavějších fotografií. Fotoknihou potěšíte sebe i své blízké. A až budete chtít vyvolat z minulosti svoje vzpomínky na velký den D, zalistujte si ve své vlastní originální fotoknize.

Můžete využít akční nabídky od HappyFoto, kde lze nyní objednat 48stránkovou fotoknihu A4 pevnou lepenou za pouhých 199 Kč namísto původních 999 Kč!

Neměli jste dosud odvahu fotoknihu vyrobit? Neváhejte a zkuste to! Za 199 korun to přece stojí! A až uvidíte, jak skvěle vypadá kvalitní digitální tisk na lesklém papíře, určitě budete chtít zkusit vyrobit i fotoknihu deLUXE tištěnou na fotopapír!

Ceník a více informací najdete na happyfoto.cz

HAPPY FOTO Česko spol. s r.o.

Přidané 23. zář 2013.  •  To se mi líbí
pr_clanek  
Přidané 23. zář 2013.