Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Chcete si organizovat svatbu jako z pohádky? Chcete vědět jak nejlépe na to?

Vdáváme se přece jen jednou...dvakrát, třikrát..

Většina dívek a žen ráda sní o své svatbě, sní o krásných šatech, krásném místě, dortu, květinách…Shánění el. kabelu pro Dj, převážení výslužek a stěhování dekorací ve svých romantických představách příliš neřeší. Ale i tyto, zcela neatraktivní záležitosti, mohou svatební den pokazit.

Všechny nevěsty touží svůj svatební den připravit na „ první dobrou“. Podařit se vám to může po zaškolení na svatebním workshopu, který je organizován právě s tímto cílem.

První celorepublikový svatební workshop proběhne v sobotu 16.11.2013, v pražském hotelu  Relax Inn, Novovysočanská 25, Praha 9.

Během několikahodinového svatebního workshopu se Vám budou věnovat zkušené svatební organizátorky Mgr.Štěpánka Bendová a Mgr.Jana Kadlecová. Krok po kroku vás provedou celým svatebním dnem se vším, co k němu patří a odhalí cenné zákulisní typy a triky.

Workshop je designovaný tak, aby pomohl nevěstám s jakýmkoliv rozpočtem naplánovat a zorganizovat si svůj vysněný svatební den a přitom nebyl nudnou přednáškou, ale pohodovým a kreativním setkáním plným nápadů.

Témata pokrývají celou anatomii svatby od dokumentů přes rozpočet až po večerní program. Na konci workshopu nevěsty odejdou s opravdu realistickým pohledem, potřebným nadhledem a inspirací pro plánování svého velkého dne. Celý koncept workshopu má  praktickou i kreativní část, kde se nevěsty naučí např. jak si vyrobit vlastní dekorace, jak si poradit se svatebním líčením atp.

Z workshopu si budoucí nevěsty neodnesou pouze cenné rady, ale také slevové kupóny od prověřených dodavatelů.

V případě dotazů, můžete kontaktovat přímo organizátorky workshopu:

Š.Bendová  tel: 608 731 567 , J.Kadlecová tel: 777 566 727

www.svatebniworkshop.cz

Přidané 4. lis 2013.  •  To se mi líbí
pr_clanek  
Přidané 4. lis 2013.