Buďte na své svatbě dokonalá! Napravit se toho dá hodně i pár dnů před

20. srp 2020

Ať už Váš den D bude za rok nebo za dva týdny, máme pro vás zaručené tipy, jak se stát dokonalou nevěstou. Krásná a sebevědomá si užijete svůj svatební den na maximum. V institutu Asklepion pro vás sestavili sérii ošetření s perfektním okamžitým účinkem i dlouhodobým efektem.

Botox

Perfektní pleť pro svatební líčení a úžasné fotky

Ø  Ošetření si domluvte zhruba 2 týdny před svatbou, aby byl efekt co nejlepší.

Ať už vás čeká jakkoli významná životní událost, vaší pleti vždy náramně prospěje dodat ztracenou vláhu a podpořit tvorbu kolagenu. To s přehledem zvládne hloubková hydratace kyselinou hyaluronovou. Tato tělu vlastní látka má jedinečnou schopnost vázat na sebe vodu, a tím účinně hydratovat pleť, zlepšovat její pružnost a vyhlazovat jemné vrásky. „Hloubková hydratace je injekční ošetření, kterým do hlubších vrstev kůže vpravujeme aktivní látky. Ty zlepšují hydrataci, tonus a kvalitu kůže," vysvětlila nám primářka oddělení dermatologie v Asklepionu MUDr. Hana Smutková.

Jak se máme o svou pleť starat, abychom ji dostali do kondice?

Rozhodně bychom měli pleti dopřát kvalitní hydrataci. Nejjednodušší cestou je sáhnout po kvalitním séru a hydratačním krému. Důležité je také dodržovat pitný režim. Pokud je pleť extrémně suchá, doporučuji rychlé a účinné ošetření kyselinou hyaluronovou ve formě mezoterapie. Toto ošetření můžeme upravit na míru podle typu pleti a věku pacientky. Pro výraznější efekt ošetření kombinujeme s vitamínovými koktejly nebo plazmaterapií, “ říká primářka Smutková v Asklepionu.

Plazma aplikace 

Přirozeně plné rty a zářivý úsměv

Ø  Naplánujte si návštěvu dermatologa 2 týdny před svatbou.

Ø  Bělení zubů začněte nejpozději 1 měsíc před svatbou.

Plnost rtů se již delší dobu řeší výplněmi, dnes nejčastěji na bázi kyseliny hyaluronové. Většina žen v poslední době dává před augmentací rtů přednost velmi přirozenému refreschi. Dermatolog při něm aplikuje jehlou nebo kanylkou jemnější typ materiálu, po kterém dojde k redukci drobných vrásek nad rtem, aniž působí velikost rtů nepřirozeně, ale naopak. Váš dokonalý úsměv korunujte perfektně bílými zuby. Specialisté Asklepionu doporučují jako nejefektivnější domácí bělení zubů pomocí bělicích gelů a na míru vyrobených nosičů, do kterých si sami aplikujete gel podle potřeby.

Cooltech před a po 

Perfektní postava do svatebních šatů

Ø  Liposukci absolvujte nejpozději 6 měsíců před svatbou.

Ø  Redukce tuku s Cooltech probíhá 4 měsíce.

Ø  Kosmetická ošetření si můžete dopřávat i třeba 1 týden před dnem D.

Přiznejme si – která nevěsta nechtěla mít ve svých nádherných svatebních šatech také perfektní postavu. I když víme, že nejdůležitější na cestě k ní je zdravý jídelníček a dostatek pohybu, máme pro vás zároveň tipy, jak si k vysněné dokonalé postavě pomoci. Pokud máte ještě do svatby času dost, a na těle pořád pár špíčků, které se vám nedaří ani zhubnout, ani vycvičit, je tady liposukce. V institutu Asklepion navíc používají radiofrekvenční liposukci BodyTite která kromě toho, že odsaje přebytečný tuk, zároveň vypne kůži a vyhladí celulitidu. Pokud se vám nechce na plastiku, mají pro vás v Asklepionu jako řešení buď laser Fotona Tight Sculpting nebo kryolipolýzu Cooltech. Přístroj rozpouští tukové buňky zmrazením na -8°C a dokáže tuk zredukovat až o 80 % procent. A když už času opravdu není moc, jsou tu kosmetická zeštíhlující ošetření Phytomer v kombinaci s tělovými přístroji PG a Vellashape.