coverphoto
Neaktivní

pikacu84

Petra Kadlecová  /  36 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 27. čvn 2013
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 16. 7. 2016
1488
dní po svatbě
Aktivita
3 příspěvky ve fotoblozích
6 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (2)
Kolekce
  • účesy
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +209
Svatební album
Petra Kadlecová a Daniel Kubát
16. 7. 2016 Praha | 213 fotek
doprava
Historická tramvaj - DPP, Praha - Manžel měl geniální nápad. Z Vrtbovské zahrady na Hlubočepský zámeček jsme jeli Historickou tramvají (resp. dvěma) v každém voze bylo 5 lahví šampusu a harmonikář. Úžasný zážitek
popůlnoční šaty
Jane Bond - Obchod s retro šaty na náměstí Míru. Super personál a nádherné šaty
svatební šaty
Svatební studio ANET - Nádherné šaty od paní Miláčkové, byla to láska na první pohled, spousta lidí mě odrazovala od dlouhé vlečky, ale jsem ráda že jsem si jí nenechala vymluvit. Prostě princezna :-)
obuv
Aldo - Botky jako pro Popelku...stáli sice 2.200,- ale stáli za to :-)
make-up
Nikola Miláčková - A zase Paní Miláčková a úžasné líčení
účes
Svatební studio ANET - Skvělá dáma která má svatební studio a do toho navíc líčí a češe...a jakožto vyučená kadeřnice musím říct že češe perfektně (y)
šperky
Pikacsu - Moje maličkost :-) šperky na svůj velký den jsem si vyrobila sama
svatební prsteny
Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny. - Nepatrný zádrhel v komunikaci při objednávání, ale prstýnky se nám nakonec líbí víc než jak jsme je chtěli původně :-)
květiny
květiny Levante - osobní floristka - Moc sympatická dáma která nám vytvořila nádhernou květinovou výzdobu, korzáže a kytice pro nevěstu, maminky a svědkyni
svatebni koordinátor
Hlubočepský zámeček - Aneta Marková je ta nejlepší koordinátorka jakou jsme si mohli vybrat, díky ní byl náš den bez jediné chybičky a my dva jsme si ušetřili spoustu nervů páč nám skoro se vším pomohla :-)
dorty
Misha - Dort byl dělaný podle fotky a výsledek předčil naše očekávání, slečna Míša nám dokonce dala ochutnat dva druhy krémů, páč jsme se prostě nemohli rozhodnout :-)
hostina
Hlubočepský zámeček - Nádherné prostory a perfektní služby místního personálu. Skvělé jídlo, skvělá obsluha a za skvělou cenu
kameraman
Josef Pelikovský - Na poslední chvíli jsme sháněli kameramana. Sehnali jsme, nicméně pan Josef Pelikovský si den před naší svatbou zlomil nohu. Nejen že i s nohou v sádře přijel, ale "běhal" s námi po Praze až do pozdních večerních hodin. Skvělá komunikace, moc příjemný chlap :-)
civilní obřad
Casus Direct Mail a.s., středisko Vrtbovská zahrada - Překrásná zahrada a skvělá komunikace s paní Hrabalovou
hudba
DJ Stenny - Nejlepší DJ na světě...Tenhle člověk to prostě umí rozbalit a jsem moc ráda že ho znám už víc než 12 let :-)
fotograf
Fotografka - Petra je skvělí profík, lépe jsme si nemohli vybrat...máme od ní kromě svatebních i předsvatební fotky. Líbilo se nám že prostě hned věděla jak nás chce vyfotit aby fotka vypadala dobře. Posuďte sami že fotky od ní jsou zkrátka nádhera :-) S Péťou je skvělá komunikace a má úžasné nápady :-)
pikacu84 přidala 23 nových fotografií
9. srp 2016

Petra Kadlecová a Daniel Kubát

(213 fotek)
Svatební album
pikacu84 přidala 2 nové fotografie
8. bře 2016

Začínáme se připravovat :-)

(8 fotek)