Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

petunadolez Aktivní

Svatba byla 2. června 2018 Region Brno  • 

 • Svatba byla krásná a vydařila se na 100%!
  Měli jsme obřad venku a potom také i večerní zábavu a počasí nám vyšlo skvěle, což byl základ úspěchu. Měla jsem z počasí celkem nervy, protože představa, že se bereme ve stanu, mě celkem děsila, ale nakonec to vyšlo! Po obřadu nám spadlo pár kapiček štěstí a jinak bylo celý den krásně a v noci přišla rychlá přeháňka, ale to už nám nikomu nevadilo.
  Svatební den byl už od rána pohodový. Přípravy začaly už v 7 ráno, kdy dorazila kadeřnice a začala kouzlit můj účes a už kolem půl 9 měla hotovo. Pak pomalu přijela fotografka, takže jsme v poklidu stihly venku na zahradě nafotit šaty, prstýnky, doplňky.. a pak už dorazila moje vizážistka, která mě krásně nalíčila. Pak mě holky, spolu s mou sestrou a svědkyní v jedné osobě, nasoukaly do šatů, doplnily jsme věneček do vlasů a bylo hotovo! Kolem poledne přijel ženich s maminkou a svědkyní, aby si mě a mou rodinu vyzvedli a jeli jsme společně do penzionu, kde v zahradě probíhal obřad.
  Obřad byl uvolněný, přátelský a pan starosta, který nás oddával, sršel humorem a pořád na manžela mrkal, že už bude brzo konec, ať to ještě chvíli vydrží :-) Manžel se ho totiž před obřadem ptal, jak to bude dlouhé 
  Po obřadu následoval oběd s rodinou a večer raut i s přáteli.
  Měli jsme domluvenou i živou kapelu, která hrála výborně. Dokonce si pro nás připravili a nacvičili naši oblíbenou písničku, kterou nám zahráli na první tanec :-)
  A co vám budu povídat.. jedlo se, tančilo a hlavně pilo až do rána :-)
  A my s manželem jsme si to opravdu moc užili. Vše proběhlo tak, jak jsem chtěli, v krásném prostředí, uprostřed přírody, s našimi nejbližšími.. takže za nás velká spokojenost. A zatím od všech slyšíme jen samé pozitivní ohlasy.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
petunadolez
Peťuna Radek
Registrace: říjen 2017
Bydliště: Region Brno
Příspěvků: 16
Inzerátů: 0
Přátelé: 1
Po svatbě
1 9 7 dní
Po svatbě