Wedding-Countdowns
Naše přípravy na svatební den :)

Od našich zásnub, 12.2.2010, jsme se dali do příprav, ze kterým máme radost! Zatím jsme zajistili kapelu, místo obřadu na krásném hradě Velhartice, hostinu na ranči Krutěnice. Vybrali svatební šaty, koupili oblek, vybrali svatební oznámení, nechali si udělat prstýnky. Zajistili fotografa a floristku. Objednali si dekoraci, vybrali svatební dort a postupně dozařizujeme zbytek :)

Březen: Téměř doladěné menu, hotová objednávka svatebního cukroví, koupené botinky pro nevěstu, zajištěná myrta.

Duben: Zařízená svatební cesta :) Koupené boty a košile pro ženicha. Dohodnutá svatební kytice a veškeré ostatní kytky pro maminky, svědkyně a na výzdobu aut, hradu a hostiny - zaplacena záloha. Prstýnky a oznámení jsou doma. Objednané krabičky na výslužku.

Květen: Krabičky na výslužku jsou doma, objednaná kompletní dekorace, krásná bižu je doma :) Domluveno s kadeřnicí a kosmetičkou včetně zkoušek a návrhů. Téměř doladěný zasedací pořádek v autech na svatební obřad, zasedací pořádek na hostině, hotov předběžný harmonogram svatebního dne a slavnostní program hostiny. Konečně vyřízeny formality na matrice.

Červen: Dorazily další svatební doplňky. Hotový rozpočet výslužek. Zajištěn řidič pro večerní rozvoz hostů. Zorganizována rozlučka se svobodou.

Červenec: Pořízeno prádelko na svatební noc a prádlo pod svatební šaty. Rozposlány všechny svatební oznámení. Doladěny všechny detaily na přípravu hostiny, výzdoba, zasedací pořádek, harmonogram našeho dne. Vybrána živá hudba pro svatební obřad, rozděleny úkoly pro svatebčany a uděleny důležité role...

Jsme v cíli... teď už si ten den jen náležitě užít!!! :)