Jsme zamilovaní, šťastní a proto chystáme náš krásný den D. :-)

Dne 18. září 2008 jsme spolu oslavili výročí pěti společných let.
Bydlet jsme spolu začli v létě 2008, bohužel paní majitelka nebyla spolehlivou osobou a o byteček jsme přišli. Vraceli jsme se zpět k rodičům a nyní (leden 2009) jsme opět našli a budujeme náš společný domov a v klidu už můžeme začít plánovat naši svatbu.

Pepča mě požádal o ruku v listopadu 2008, termín svatby je sobota 13.6.2009 ve 13hod na Žižkovské radnici

Svatbu jsme chtěli na Trojském zámku, ale bohužel je to příliš finančně náročné. (včera mi paní z ghmp poslala informace ohledně pořádání svateb na Troj. zámku i s cenovou kalkulací)
Takže vybíráme jiné vhodné místo.... držte nám palečky:-)

Tak další místo, kde by se nám svatba líbila, byla rajská zahrada v riegrových sadech, ale bohužel na mč prahy 3 nám sdělili, že svatby se tam ještě nepořádají, prý možná až příští rok:-( takže nakonec to nejspíš opravdu budeme mít na radnici... chjo...mno jo...stejně si to užijeme tak i tak:-) Když jsme se ptali na termín, tak nám paní sdělila, že pro svatby na radnici začnou přijímat termíny až v březnu nebo dubnu...teda teda... tím pádem tedy termín zamluvíme až v březnu...NAKONEC NÁM TERMÍN DALI UŽ 23.2. :-)
pak hned přijdou na řadu oznámka:-) na ty se těším, protože to bude domácí výroba:-)

4.2.09 koupeny šaty od šikovné švadlenky z Teplic, výborná cena, úžasná práce, ochota, prostě tisíceré díky Haničko!!! pokud by někdo měl zájem předám kontakt:-)

20.3.2009 dorazily prsteny:-) jsou perfektní:-) děkujeme panu Kubíkovi

7.4. 2009 dorazila kravata, super, díky Hani

13.4. 2009 zajištěna hostina

14.4.2009 koupena spona na kravatu, je fakt luxusní:-)