Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

petrabn Neaktivní

Svatba byla 15. srpna 2015 Region Praha - východ  • 

Hudba Kapela DEEP DAY - Celé kapele moc děkuji za skvělou zábavu, nechyběla jsem na parketu na žádnou písničku :-) Veronika má neskutečný hlas ze kterého mě mrazí a děkuji za neplánované přidání her, které oživily zábavu. Jednání kapely bylo od začátku velice profesionální a v den svatby se nenechali zaskočit ani horkým dnem. Od svatebčanů jsme vyslechli hodně pochval a s manželem jsme tak nadšení, že koukáme po nejbližších koncertech a plesech kapely :-)
Fotograf Radek Fouček fotograf - Fotograf tělem i duší, lépe jsme si vybrat nemohli :-) Fotky od něj jsou úchvatné a přirozené. Fotil jen nenuceně, nepřerušoval žádnou zábavu. Tedy žádné strojené focení, jen pravdivé momenty ze svatebního dne, zachycené tak kouzelně, jak by to nikdo jiný nedokázal. Radek navíc všechny celý den bavil svou dobrou náladou. Svatebčané za námi chodili jakého máme bezvadného kamaráda a nevěřili nám, že se s Ráďou známe pouze z předsvatebního focení. I ti, kteří nesnáší focení, si to s ním moc užívali. Radek se ničím se nenechal zaskočit, ani bouřkou u venkovního obřadu nebo focení novomanželů na závodních koních. Bylo s ním všechno fajn. Ráďo, s manželem Ti MOC DĚKUJEME!
Dorty CupCakes Veronika - Nádherný dort, výborná chuť, co víc si přát :-) navíc milé jednání, vstřícnost a ochota. Vše bylo přesně podle mé představy. Moc děkuji!
Květiny Sacherová-Svatební ráj Barbucha - Doporučuji! Krásné květiny, které dlouho vydrželi. Všechno, od svatební kytice až po ozdobu svatebního oblouku, bylo perfektní. Profesionální jednání, spolehlivost, veliká snaha udělat jedinečný den ještě krásnějším.
Svatební šaty Adina-svatební centrum s.r.o. - Velký výběr šatů, profesionální pomoc, příznivé ceny. Po návštěvě svatebního salonu jsem odcházela spokojená s koupenými šaty. Před svatbou jsem si v Adině ještě nechala šatičky znovu nažehlit a ve svatební den byly krásně přichystané a vyvoněné. Výběru jsem vůbec nelitovala a můžu doporučit dalším nevěstám :-)
Účes Romana Čížková - Veliká spokojenost s účesem, veliké díky Romče! Účes mi vytvořila přesně podle mých představ a slyšela jsem na něj moc chvály. Dala si s ním velikou práci a co je pro mě důležité, s Romčou jsem se cítila krásná i neučená :-) je moc příjemná a čas s ní jsem si užila. Vřele doporučuji!
Make-up Romana Čížková - S líčením jsem byla velice spokojená, vydrželo dokonce v perfektním stavu bouřku během venkovního obřadu, ježdění na závodních koních s novomanželem a protančenou celou noc :-) Navíc je Romča velice příjemná a zároveň mě i krásně učesala. Nebyl pro ní ani problém přijet mě chystat ráno na zámek. Jsem jí za vše moc vděčná!
Civilní obřad Matrika velké popovice - Paní matrikářka je velice ochotná, spolehlivá a příjemná. Dokonce byla tak obětavá, že se nenechala u venkovního obřadu rozhodit bouřkou a na naše přání se spontálně pokračovalo pod nejbližšími stromy, i když byli všichni včetně ní promočení. S manželem jsme za vše moc vděční!
Ubytování HOTEL zámek BERCHTOLD - Krásné pokoje a milý personál můžeme jen doporučit. Ubytování jsme hradili všem svatebčanům a tak jsme mohli slavit až do rána a druhý den si dát společnou vynikající snídani. Díky za vše!
Civilní obřad HOTEL zámek BERCHTOLD - S manželem výběru vůbec nelitujeme a vřele doporučujeme! Veškerý personál je ochotný a spolehlivý, zejména paní Langová je velice obětavá a asistovala nám i u venkovního obřadu během bouřky. Veškerá komunikace s ní byla bezproblémová a svatební den byl i díky ní ten nejkrásnější v našem životě. Volba mít vše na jednom místě na Zámku Berchtold byla opravdu ta nejlepší.
Hostina HOTEL zámek BERCHTOLD - Všechna jídla byla vynikající a vína výtečná, navíc v krásném prostředí. Personál ochotný a pozorný. Na svíčkou se rádi vracíme s celou rodinou!
Hudba Lucie Sinková, Radio Bonton a BBC - Skvělá DJ, která umí rozproudit zábavu. Písničky pouští na přání, případně udělá výběr podle svých zkušeností. Lucie je profesionálka, je spolehlivá a moc milá. Navíc snaživě hrála i když většina svatebčanů šla spát a zůstalo nás na parketu jen pár. Moc jí s manželem děkujeme.
Obuv Obuv Šotek - Koupila jsem si zde svatební boty značky Tamaris, paní prodavačka byla příjemná a boty jsou krásné a kvalitní.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
petrabn
32 r.
Registrace: září 2014
Bydliště: Region Praha
Příspěvků: 29
Inzerátů: 0
Přátelé: 5