Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

petitebabou NEAKTIVNÍ

Svatba byla 8. srpna 2015 Žatec, Region Louny  • 

Fotograf Katka Samková, Plzeň - Katku jsem předem neznala, narazila jsem na její stránky při hledání svatebního fotografa. Její fotky se nám moc líbily, měly nápad a a jak říká můj manžel, který sám fotografuje, byly dobré i po té profesionální stránce. A myslím,že jsme s Katkou měli opravdu šťastnou ruku - hrozně milá holka, pro kterou nic nebylo problém a strávila s námi ještě o víc než hodinu víc, než bylo domluveno. Fotky stojí opravdu za to :-)
Dorty Katka Podaná, Žatec - Katku jsem oslovila díky několika doporučením, které jsem dostala od svých přátel, a nelitovali jsme. Její dorty jsou umělecké skvosty, vytvoří cokoliv, co si budete přát a její dorty jsou nejen krásné, ale i chuťově výborné, žádné umělé ztužené tuky, ale poctivá cukrářská práce!
Hostina Hotel U Hada, Žatec - Restaurace je vyhlášená výbornou kuchyní, a nezklamali ani na svatbě. Paní šéfová všechno krásně připravila, včetně klasických tradic jako rozbíjení talíře, společná konzumace polévky apod. Postarala se i o vkusnou výzdobu a hosté mohli přespat přímo v hotelu za speciální cenu. Ve všem nám vyšla vstříc a jídlo bylo opravdu luxusní :-)
Květiny Monika Kubečková - MONA, Žatec - Moniku jsem oslovila na základě doporučené jiné nevěsty na těchto stránkách. Kytice nám udělala nádherné, přesně podle mého přání a pomohla nám i ozdobit auta. Rozhodně doporučuju!
Hudba Primaparty.cz - Jestli chcete výborného DJ za velmi dobrou cenu, neváhejte a oslovte Petra. Byl naprosto skvělý, splnil každé moje přání a díky své velmi dobré angličtině pobavil i anglickou část mé rodiny. Navíc jsme díky němu měli i VIP gratulanty z televize Prima. A nechybělo ani milé překvapení pro novomanžele :-) Jednoznačně DOPORUČUJI!
Tento fotoblog je zatím prázdný.
petitebabou
Registrace: květen 2015
Bydliště: Region Louny
Příspěvků: 2
Inzerátů: 0
Přátelé: 0