1.1.2007 jsem byla požádána o ruku a jako zásnubní dárek jsem dostala jemný náhrdelník z bílého zlata s velice jemným srdíčkem.

18.2.2007 oficiální požádání o roku u mých rodičů.

Zamluvený termín na matrice v Příbrami - 22.9.2007 ....... Moc děkuji za za inspiraci v jiných albumech a nezlobte se, že si někdy něco půjčím.

Tak jsme byli na svatebním veletrhu v Brně a všechno je jinak. Prstýnky, které se mi tak líbily na internetu vypadají i live moc krásně, ale nejsou vůbec vhodné pro Lubošovy kratší prstíky. Je mi to líto, ale když chci, aby nosil prstýnek, musím se podřídit :-). Zjistili jsme, že prstýnek musí být v nejlepším případě 4mm silný a nesmí být hranatý. Dokonce to vyhrála, musím podotknout, že předem zavrhnutá varianta, kombinace žlutého a bílého zlata. V albu najdete přibližně podobné vzorky, protože přesně ten, co jsme si vybrali bohužel na netu není :-(
Po neděli je pravděpodobná změna barvy, ale to ještě není jisté :-) Zatím stále trváme na modré, ale začíná se tam vkrádat ještě bordó. Tak že uvidíme :-) Svatební šatičky jsou na 99% vybrány. Zjistila jsem, že princeznovské nejsou vůbec můj styl a pozor pozor, asi bude i klobouk. Nevím, zda na obřad, ale na focení určitě :-) Na obřad to vidím na dlouhý závoj upevněný pod účesem. Jo a šaty nejsou úplně čistě bílé, jaké jsem také původně chtěla. Jsou o odstín od bílé do smetanové :-) Na fotce jsou ale hodně tmavší než ve skutečnosti. Po neděli je to u nás samý kompromis :-)
v pátek dne 30.3.2007 jsem byla na zkoušce svých vybraných šatů Matis. Přemluvila jsem k tomu Peťu a byla to skvělá volba. Jednoduchá styl šatů se jí taky líbil, ale já si v týdnu stihla zkoplikovat výběr ještě jinými šatičkymi, které půjdeme vyzkoušet tento týden. Pak se budu muset nějak rozhodnout. Oboje jsou krásně jednoduché. O víkendu jsem pak byli obhlídnout místečka na svatbu. Zámeček na Vysoké nemá chybu. Je to romantické a milé místo. Jen ta cena za obřad. Radnice v Rožmitále pod Třemšínem je jednoduchá a světlá, jen by se nebylo kde fotit. Zámecký park je v žalostném stavu.Pozor! Další možnost....zámek Březnice a velice příjmená restaurace hned vedle parku. Oddávací sál je jednoduchý a také moc pěkný. Tak jsem zvědavá, kde to nakonec bude. Březnice byla Lubošova iniciativa. Je pravda, že je tam jsou moc pěkná místa na focení :-) jak je vidět i na obrázcích :-)-----------------------------------------------------------------------------------------------------------4.4. mám za sebou zkoušku druhých šatů. Jen by mě zajímalo, kdo to rozhodne :-) .... 11.4.07 Oficálně zamluvený termín na příbramské matrice a koupeny punčošky na zkoušku. ........ Zamluvené šatičky v salonu Naive dne 23.4.07 a ve stejný den koupena úžasná kabelka. .... 26.4.07 pořízena košile pro ženicha. .... 11.5.07 vyřízeny formality na matrice v Příbrami a zakoupeno prádlo pro vevěstu ... 14.5. oznámena svatby ženichovým rodičům....21.6.07 vyzvednuty oznámení z tiskárny... 14.-15.7. rozvezena svatební oznámení a seznámneí se zbytkem ženichovy rodiny. Ostatní oznámení budeme muset poslat poštou.