coverphoto
Neaktivní

petarda1

Petra
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 12. úno 2011
Info o svatbe
Svatba byla 9. 7. 2011
3362
dní po svatbě
Aktivita
27 příspěvků ve fotoblozích
34 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Skupiny
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +114
Svatební album
Petra a Jakub
9. 7. 2011 Hradec Králové | 118 fotek
make-up
Beauty Zone - Gabriela Kammel
Po šílené zkušenosti z prvního líčení u kosmetičky Věry Pospíšilové jsem se bála čehokoliv. Na první zkoušce u Gabriely Kammel jsem si nebyla líčením zcela jistá, ale poté jsme doladily detaily a s výsledkem jsem byla naprosto spokojená. I přes 30 stupňů nad nulou líčení perfektně drželo. Vizážistka také přišla ke mně domů, nebyl s tím problém.
květiny
Martin Procházka - Floristická škola Rusek
Toto je snad jediný dodavatel, kterého bych již dále nedoporučila. Cena byla sice nižší, ale kvalita zaostávala. Domluva byla složitá, pan Procházka nebyl schopen na začátku července sehnat hortenzie (nebo spíš nechtěl). Nebyl schopen mi sehnat vhodný bílý květ do vlasů. Růže, které měly být bílé byly žluté. Puky na stolech měly být složeny z jiných druhů květin. Dodávka květin se o tři hodiny zpozdila. Květiny nebyly v moc dobrém stavu, i když mě den předem pan Procházka ujišťoval, že květiny přišly ve skvělém stavu. Svatební kytice byla sice dle mých představ, ale již na obřadu z ní začaly padat jednotlivé květy a když jsem házela kytici, myslela jsem, že se snad rozlétne do všech světových stran a každá holka chytne kus kytice - nakonec ale vydržela. Koršáž byla na focení po obědě již nepoužitelná - zvadla...stejně jako květina do vlasů. Celkově bych to zhodnotila - pokud někdo chce ušetřit a nelpí na maličkostech, tak je pan Procházka dobré řešení.
svatební prsteny
Řehák-Karnas
Zvolili jsme kombinaci ocel a titan. Rytina byla zdarma a mohli jsme si zhotovit vlastnoruční vzor, dle kterého rytinu zhotovili.
účes
Salon Visage - Simona Celbová
Díky horkému počasí, kdy jsem se dost potila, vlny na zádech moc dlouho nevydržely. Kadeřnice přišla k nám domů - neměla s tím problém. Jinak spokojenost.
svatební šaty
Svatební salon Bella, Hradec Králové
Skvělá komunikace. Ke konci jsem byla v salónu snad každý týden a vždy mi skvěle poradili. Nakonec jsme tam půjčovali i svatební vestičku a šaty na převlečení. Šaty dle figury i dle přání upraví. Cena je sice vyšší, ale stojí to za to. Šatičky krásně voněly a vydžely i válení se v trávě a celodenní přítomnost psa.
koláče
Cukrárna Stěžery
Doobjednávka koláčků proběhla bez problémů. Jsou schopni objednávku vyhotovit do tří dnů, takže pokud někdo na koláče spěchá, není problém. Navíc se jen rozplývaly na jazyku.
dorty
rodinná firma Triton - Hradec Králové
Naše rodinná firma Triton se postarala o občerstvení u nás doma, o výslužky a dezerty. Svatební dort nám osobně pohlídala a vymyslela Kubova sestřenice Lucka, která je ve firmě prostě na svém místě. Dort byl nejen nádherný, ale také chuťově vynikající. Sám fotograf o něm pronesl, že je to snad nejkrásnější svatební dort, který kdy fotil. Jak jinak, než DOPORUČUJI!
svatební oznámení
Grandpapír - Praha, Polymar - Hradec Králové
Svatební oznámení jsme si vyráběli sami. Materiál jsme zakoupili v obchodu Grandpapír, kam když vlezete, tak vás oslní množství barev papírů, čtvrtek, na výběr je i metalický papír, pauzovací papír, ... Zhotovení oznámení proběhlo ve firmě Polymar v Hradci Králové. Trošku krkolomnější domluva, ale s výsledkem jsme byli spokojeni. Oznámení nakonec vyšlo dráž, než kdybychom si jej objednali. Krásné fotografie na svatební oznámená nám vyfotil a vytiskl náš kamarád Lukáš Steklík.
Žádné příspěvky