Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Pavlína a Martin   svatební album

pavlina83  •  0 fotek  •  4. říj 2014, Zlín, Region Zlín

Doporučuji dodavatele:

Civilní obřad Hrad Zlín-Malenovice
Hostina Restaurace MÁJA, Zlín-Příluky - Byli jsme maximálně spokojení! Výzdoba nádherná, oběd i raut výborné a skvělá cena! :-)
Svatební oznámení Www.stloukalovi.cz
Dorty Paní Ludmila Bumbálková, Zlín - Mladcová - Dort byl jak moc hezký, tak moc dobrý! Děkujeme! :-)
Koláče Taktéž paní Ludmila Bumbálková - Též moc dobré, není co dodat! Paní Bumbálkovou moc doporučuji-mám dietu a ve všem nám vyhověla,napekla i dietní dort i koláčky. :-)
Dárky pro hosty Nevěsta - Perníčky a svatební noviny. Noviny měly velký úspěch :-)
Výslužky Nevěsta, ženich a ženichova maminka
Svatební šaty Svatební salon Pavlína - Staré Město - Paní Skládalová moc příjemná a ochotná, velký výběr krásných šatů, doporučuji!
Doplňky nevěsty Svatební salon Pavlína - Staré Město - Půjčení bolerka
Podvazek pro nevěstu Dárek od sestry - Děkuju! Moc hezký :-)
Make-up Zdeňka Gergelová, salon Tyja Zlín - S líčením jsem byla maximálně spokojená-vydrželo až do noci beze změny! :-) Paní Zdeničce moc děkuji a doporučuji!
Účes Vaše studio Zlín-slečna Petra - S účesem jsem byla spokojena. Klapl na druhý pokus :-) Slečnu Petru můžu jen doporučit! První zkoušku jsem absolvovala v salonu Tyja u paní Zuzany Portischové a byla jsem velmi zklamaná neodborným přístupem (paní Zuzana totiž u česání stále vzdychala, převracela oči, neuměla si poradit se zapracováním ozdoby do účesu a přímo z ní vyzařovala nejistota, že si neví s účesem rady), navíc si za tuto zkoušku vzala nemalý peníz :-(
Bižuterie Svatební ráj - Tento svatební e-shop můžu jen doporučit, rychlá komunikace i dodání a vše bez problému.
Svatební prsteny ATELIÉR Zlatý slon Přerov (OD Prior) - Prsteny nám vyrobili na zakázku, protože já jsem chtěla zlatý a manžel stříbrný, ve všem vyhověli a jsou moc hezké,děkujeme a doporučujeme!
Výzdoba Nevěsta, ženich a ženichova maminka - Kytice a klobouk na auta pujčeny v salonu Pavlína ve Starém Městě, srdce na dveře zakoupeno zde na bazaru, výzdoba zábradlí - eshop svatebni-raj.cz a uni hobby
Květiny Květinářství Floristy Zlín - Kytice pro nevěstu, maminky a svědkyni, korsáž pro ženicha a svědka nádherné! Děkujeme a doporučujeme!
Fotograf Jiří Baťa, Zlín