Po třech letech lásky "na dálku" a dvou letech společného života už víme, že spolu chceme být napořád. Proto všem našim přátelům a příbuzným s radostí oznamujeme, že se budeme brát. Náš svatební den 19. srpen 2006
strávíme celý v krásné přírodě okolí Jetřichovic

v Hotelu Zámeček Rynatice
(www.hotel-zamecek.cz).

Zde bude během dopoledne sraz pro všechny naše milé hosty, svatební obřad ve 13.00 hodin na zahradě hotelu, hostina i následné svatební veselí. Novomanželé a jejich rodiny stráví v Zámečku noc, ubytování je zde možno zajistit i pro ostatní svatebčany.

NA OBŘAD A NÁSLEDNÝ PŘÍPITEK NA ZAHRADĚ HOTELU SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÁTELE A ZNÁMÉ. UDĚLEJTE SI VÝLET DO KRÁSNÉ JETŘICHOVICKÉ PŘÍRODY A PŘIJĎTE NÁM FANDIT - BUDEME OBA MOC RÁDI, KDYŽ V TUTO CHVÍLI BUDETE S NÁMI!

Sraz je kolem 12.30 na terase Hotelu Zámeček. Pokud byste nám chtěli udělat radost ještě něčím jiným, než Vaší milou přítomností, najdete INSPIRACI V NAŠEM SVATEBNÍM LISTU http://www.beremese.cz?svatebnilist=omrig.

Do Alba příprav jsme "nalepili" pár fotek z několika posledních let, kdy jsme se na tento krok pilně připravovali. Snad zároveň pomůžou svatebčanům, kteří nás už delší dobu (nebo nikdy) neviděli...aby věděli, do čeho jdou :-)