Předsvatební obrázky ... jak se rozhodovalo a tak
Šatky jsem zkoušela v Opavě s salonu Bella - moc vstřícné paní, hezké šatky, ceny ve srovnání průměr.
Pak taky ve Fulneku v salonu Radka - velký výběr, příjemná paní majitelka, ale ceny vyšší a nesmí se tam fotit, takže se špatně srovnává, pokud člověk nemá skvělou fotografickou paměť.
Ty pravé šatky jsem našla v Novém Jičíně v salonu Kamila - příjemné prostředí, opět chvála na paní majitelku, celkem velký výběr a dobré ceny. A hlavně - MOJE šatky.
Kytky - květinářství paní Kamasové v Novém Jičíně (nebo v Kuníně) - velký výběr, kompletní servis, vstřícní poradit, přizpůsobit vazby mé představě.
Vlasy - ILoveStudio v Novém Jičíně. Ceny ve srovnání průměrné, podle toho co mi řekli předem (300,- zkouška, 350,- naostro). (Doplňky si donesu.)
Doplňky jsem si nechala dělat na zakázku. Zadala jsem si "inzerát" v diskuzi jednoho portálu, kde se scházejí a prezentují holky a paní, které se věnují "korálkaření" a výrobě bižuterie. Holky mi vymyslely několik návrhů souprav, popsaly, ocenily a nechaly mě vybrat, i dodat připomínky. Jsou moc šikovné, spolehlivé, originální, rychlé a levné.
Prstýnky - chirurgická ocel - Kopřivnice Zlatník Matilda Vránová. Mají katalog českého výrobce snubních prstýnků z chirurgické oceli. Bezproblémová komunikace (paní se sama ozvala, když byly prstýnky hotové). Velmi dobrá cena.